Котеджі «REST HUB» розташовані у селищі Славське, 3 км від центру селища та залізничного вокзалу, 700 м до нижньої станції гірськолижного витягу “Динамо-Тростян”. Під’їзд — грунтова дорога (для легкових автомобілів у зимовий період може бути ускладнений).
Окрім чималої кількості цікавих особливостей, таких як крутезний американський гриль, підвісна гойдалка на терасі, чан-джакузі з виглядом на гори (в хорошу погоду видно Чорногірський хребет з Говерлою), іспанський камін Jotul, комфортна обмебльована тераса, на якій можна навіть подрімати, сучасна побутова техніка, є найбільша – ви справді залишаєтесь наодинці з природою. Вас не будуть нервувати і відволікати інші гості чи сусіди. Тому «Rest Hub» — це, в першу чергу, відпочинок від людей, проблем і шаленого ритму міського життя. І якщо ви відчуваєте, що стаєте соціопатом, тоді Вам точно до нас.














































































































