Ми особисто відвідали та зібрали в каталозі більше 1200 баз відпочинку Карпат!
харчування
басейн
спа
сауна, чан
прокат спорядження

Туристичні пам'ятки

Найбільшою популярністю у нас користуються пам'ятки Карпат наступних регіонів:

Живописні місця

Також популярні на нашому сайті визначні пам'ятки і інших, не менш живописних кутків чудових українських Карпат

Микуличин: садиби та котеджі
Драгобрат: готелі та котеджі
Жденієво (Закарпаття): садиби, котеджі, бази
Микуличин: готелі, бази відпочинку
Плай: проживання, відпочинок
Татарів: готелі та бази відпочинку
Вишка (Красія): готелі та садиби
Вижниця: готелі та бази відпочинку
Драгобрат: готелі та котеджі
Славськ: садиби та котеджі
Славськ: садиби та котеджі
Яремча/ Яремче: садиби та котеджі
Яблуниця: садиби, котеджі
Верховина: туристичні пам'ятки
Волосянка: готелі і садиби
Косів: садиби, котеджі, бази
Пилипець: приватний сектор і котеджі
Мигове: готелі та бази відпочинку
Ворохта: приватні садиби та котеджі
Список гірськолижних трас, витягів і підйомників Міжгір'я
Ворохта: туристичні пам'ятки

Адміністрацією туристичного сайту turizm-karpaty.com.ua зібрано багато інформації про різноманітні туристичні пам’ятки Карпат, опрацьовано велику кількість матеріалів, статей, заміток з різних джерел.

Пропонуємо до Вашої уваги туристичні пам’ятки Карпат різних регіонів: починаючи від Закарпаття, Львова, Івано-Франківська, закінчуючи відомим як в Україні, так і закордоном, пам’ятки туристичних курортів: Буковель, Яремче, Ворохта, Східниця, Моршин, тощо.

Всі матеріали згруповані у розділах того чи іншого регіону, які так і називаються: «Яремче: туристичні пам’ятки», «Мукачево: туристичні пам’ятки», «Ужгород: туристичні пам’ятки», і т.д. В цих розділах Ви знайдете безліч цікавої, свіжої і актуальної інформації кожного регіону, який Вас цікавить.

Всі матеріали супроводжуються детальним описом, фотографіями, картою розташування, GPS-координатами, описом і схемою гірськолижних трас, в деяких туристичних пам’ятках присутнє відео.

Ми постаралися максимально повно, цікаво і доступно описати найвизначніші туристичні пам’ятки в Карпатах, які б Вам хотілося відвідати. Наприклад: Оленячу ферму в Закарпатті, Страусину ферму в місті Хуст, Швейцарську сироварню в с. Нижнє Селище Хустського району, Вежу Тамплієрів і Замок Паланок в Мукачево, Термальний басейн в Берегово, Водоспад Шипіт, Бухтівецький водоспад в с. Букове, Музей «Писанки» в Коломиї та багато-багато інших.

Кожний зможе знайти саме те, що йому цікаво і обрати саме той вид відпочинку, який йому найближче до душі: літній відпочинок у Карпатах, або, не менш привабливий, зимовий.

Надіємось, що зібрані нами матеріали будуть максимально корисними, інформативними і допоможуть зорієнтуватися у виборі Вашого відпочинку.