Ми особисто відвідали та зібрали в каталозі більше 1200 баз відпочинку Карпат!
харчування
басейн
спа
сауна, чан
прокат спорядження
Апартаменти «Sunray», Східниця
подорожі на квадроциклі
феєрія лісу
на перевалі
На перевалі
подорожі на квадроциклах
Апартаменти «Sunray», Східниця
Феєрія лісу

Туристичні пам'ятки

Найбільшою популярністю у нас користуються пам'ятки Карпат наступних регіонів:

Живописні місця

Також популярні на нашому сайті визначні пам'ятки і інших, не менш живописних кутків чудових українських Карпат

Активний відпочинок Карпати 2020
Ворохта: приватні садиби та котеджі
Список гірськолижних трас, витягів і підйомників Міжгір'я
Ворохта: туристичні пам'ятки
Ворохта: туристичні пам'ятки
Ворохта: приватні садиби та котеджі

Адміністрацією туристичного сайту turizm-karpaty.com.ua зібрано багато інформації про різноманітні туристичні пам’ятки Карпат, опрацьовано велику кількість матеріалів, статей, заміток з різних джерел.

Пропонуємо до Вашої уваги туристичні пам’ятки Карпат різних регіонів: починаючи від Закарпаття, Львова, Івано-Франківська, закінчуючи відомим як в Україні, так і закордоном, пам’ятки туристичних курортів: Буковель, Яремче, Ворохта, Східниця, Моршин, тощо.

Всі матеріали згруповані у розділах того чи іншого регіону, які так і називаються: «Яремче: туристичні пам’ятки», «Мукачево: туристичні пам’ятки», «Ужгород: туристичні пам’ятки», і т.д. В цих розділах Ви знайдете безліч цікавої, свіжої і актуальної інформації кожного регіону, який Вас цікавить.

Всі матеріали супроводжуються детальним описом, фотографіями, картою розташування, GPS-координатами, описом і схемою гірськолижних трас, в деяких туристичних пам’ятках присутнє відео.

Ми постаралися максимально повно, цікаво і доступно описати найвизначніші туристичні пам’ятки в Карпатах, які б Вам хотілося відвідати. Наприклад: Оленячу ферму в Закарпатті, Страусину ферму в місті Хуст, Швейцарську сироварню в с. Нижнє Селище Хустського району, Вежу Тамплієрів і Замок Паланок в Мукачево, Термальний басейн в Берегово, Водоспад Шипіт, Бухтівецький водоспад в с. Букове, Музей «Писанки» в Коломиї та багато-багато інших.

Кожний зможе знайти саме те, що йому цікаво і обрати саме той вид відпочинку, який йому найближче до душі: літній відпочинок у Карпатах, або, не менш привабливий, зимовий.

Надіємось, що зібрані нами матеріали будуть максимально корисними, інформативними і допоможуть зорієнтуватися у виборі Вашого відпочинку.