Цілющі Карпатські Купелі, Татарів
Гуцули здавна купалися та лікувалися в бочках,вони знали та вміли використовувати силу природи задля ...
харчування
басейн
спа
сауна, чан
прокат спорядження
Цілющі Карпатські Купелі, Татарів
Гуцули здавна купалися та лікувалися в бочках,вони знали та вміли використовувати силу природи задля ...
Цілющі Карпатські Купелі, Татарів
Короткий опис:
Гуцули здавна купалися та лікувалися в бочках,вони знали та вміли використовувати силу природи задля здоров”я! І тепер, відпочиваючи в Татарові, ви можете скористатися можливістю покращити самопочуття, відпочити не лише душею, а і тілом.
В садибі “Стара Хата” як і кілька століть тому використовуються бочки та купелі для зміцнення здоров”я з додаванням настоЇв цілющих трав за рецептами, які передавались з покоління в покоління. Господиня закладу власноруч заготовляє гірські трави і збори та проводить фітопроцедури.
Такі ванни будуть дуже корисні для тих, хто має проблеми з опорно-руховим апаратом чи ревматизм. Матимуть покращення ті, в кого є розлади нервовоЇ системи, хронічна втома, депресія, порушення сну чи інші прояви емоційних навантажень. Безсумнівно ці процедури мають і дієвий косметичний ефект, бо сила цілющих трав ефективно покращує стан шкіри.
Номера

Детальніше про проживання у садибі “Стара Хата”, ви можете дізнатись тут.

Платні послуги:
  • Купіль “9 сил” – кілька рецептів трав’них сумішей, в залежності від того, якого саме оздоровчого ефекту ваш організм потребує. Бочки для купелі дубові, адже це дерево чудовий антисептик.
  • Фітобочка – для неї використовується деревина кедра та випари різних лікарських трав, температура всередині підігрівається до 39,6 С. Оскільки тепло йде з низу, то ця процедура рекомендована тим, хто потерпає від перепадів температур і не може дозволити собі сауну.
  • Сауна на дровах  – це бочка на дровах з трав”яними напарами, температура в якій доходить до 120 С при вологості 15%. Вона сприятливо діє на серцево-судинну систему, тонізує м”язи та оздоровлює шкіру.
  • Банька з віничком – це піч-кам’янка, тут же і є дубова діжка з холодною водою, відро-водоспад, гарячий душ, кімната для чаювання та відпочинку з балконом.
  • Карпатська гаряча діжка – велика дерев’яна бочка, заповнена гарячим настоєм гірських трав. Ця процедура проходить на вулиці, температури води +40 с. У середині бочки є сидіння, щоб можна було приймати процедуду у сидячому положенні.
  • Послуги масажиста
Для всіх процедур можуть бути протипоказання за станом здоров”я,  тому перед замовленням необхідна консультація з персоналом.
Відео:

Як доїхати:

З Івано-Франківська можна доїхати маршрутними таксі, потягом Львів-Рахів або дизелями до с. Татарів. Власним автомобілем з Івано-Франківська автотрасою H-09.

Контакти:

Івано-Франківська область

Яремчанська міська рада

с. Татарів

вул. Незалежності, 190

+38 ‎098 478 1668

+38 ‎050 706 48 02