Садиба «СТИНИШІР» розташована у селі Синевирська Поляна, 1 км від центру села, 12 км від траси Долина–Хуст, 3,7 км до відомого високогірного озера Синевир та 2,4 км до найближчого витягу, на висоті 860 м над рівнем моря. Поряд річка та ліс. Зручний під’їзд — асфальтована дорога. До послуг гостей двоповерховий будинок на 3 номери (9 місць).
Двоповерховий будинок на 3 номери (9 місць).
II поверх
- двомісний номер (двоспальне ліжко, шафа для одягу, телевізор; санвузол — душова кабіна, туалет, умивальник);
- 2 тримісні номери (у кожному — двоспальне та односпальне ліжка, шафа для одягу, телевізор; санвузол — душова кабіна, туалет, умивальник).
В одному тримісному номері є додаткове місце — односпальне ліжко.
Опалення: автономне водяне.
Водопостачання: холодна вода постійно, гаряча — бойлер на 300 л.
На подвір’ї є альтанка, мангал, гойдалка.
У колибі на 40 місць за меню.
Українська кухня, закарпатські страви (бограч, банош, суп з грибами, форель, страви на мангалі).
Можливе комплексне харчування.
Є можливість користуватись кухнею.
Новорічний стіл — за домовленістю.
До найближчого кафе — 1,5 км, магазину — 1 км.
- Паркінг, виклик таксі.
- Супутникове телебачення.
- Інтернет Wi-Fi.
- Користування мангалом.
- Прибирання номерів — 1 раз на 3 дні, зміна постелі — 1 раз на 4 дні.
- Сауна — за домовленістю.
- Прання та прасування одягу.
- Катання на конях, риболовля.
Від 150 грн.
Знижки — за домовленістю.
Громадським транспортом
Будь-яким поїздом напрямку на Ужгород до станції Воловець, далі — автобусом (крім суботи і неділі) до Синевирської Поляни з пересадкою у Міжгір’ї. Інший варіант — автобусом до Міжгір’я, далі — автобусом до Синевирської Поляни або на таксі.
Автомобілем
Трасою Київ–Львів–Чоп (М-06), у селі Нижні Ворота повернути на Воловець, їхати у напрямку на Міжгір’я. У центрі селища повернути за вказівником на Синевирське озеро і їхати близько 30 км до села Синевирська Поляна. Проїхати приблизно 1 км від центру, садиба знаходиться ліворуч від дороги.
Закарпатська область
Міжгірський район
с. Синевирська Поляна

































