Печерний монастир, с. Розгірче
Однією із історично-культурних цінностей Сколівщини є Печерний монастир, який знаходиться поблизу се ...
харчування
басейн
спа
сауна, чан
прокат спорядження
Печерний монастир, с. Розгірче
Однією із історично-культурних цінностей Сколівщини є Печерний монастир, який знаходиться поблизу се ...
Печерний монастир, с. Розгірче
Короткий опис:

Однією із історично-культурних цінностей Сколівщини є Печерний монастир, який знаходиться поблизу села Розгірче у Львівській області. Це цілий монастирський комплекс який знаходиться в печерах і представляє собою унікальний зразок наскельного сакрального будівництва XIII-XVI століть. Таке будівництво не є типовим для теренів Галичини.

Як доїхати:

Доїхати до печерного монастиря можна поїздом з Львова (вихід на станції Стинава-Нижня) або маршрутним таксі на Сколе (їхати 2,5 год). Вийти треба біля повороту на Нижню Стинаву. Йдемо до села, минаючи довгий місток через рік Опір, який простягся разом з нафто- та газо-проводом. Про монастир можна запитати у кожного перехожого, люди відправлять вас на південний захід села.

Щоб добратись з села Розгірче до печерного монастиря потрібно знайти церкву в селі, від якої повертаємо ліворуч. Після того, як пройдете сільський клуб (“Народний дім”) повертаєте праворуч і проходите до кінця села під самий ліс. Там стоїть недобудована школа з червоної цегли, а за нею ліворуч і вгору продовжується дорога, яка і приводить до підніжжя “Городища” – пагорба, де видовбаний печерний монастир. Від церкви до монастиря ходьба займає 10 хв.

Можливо Вам буде цікаве

Скелі Довбуша,

Мертве озеро,

а також для відпочинку вам можуть знадобиться

Садиби та готелі Сколе,

Фортеця Тустань,

Водоспад Гуркало ,

Палац Кінскі ,

Гребенів: бази відпочинку, котеджі.

 

Контакти:

Львівська обл.,

Сколівський р-н