Колиба Мигове, відпочинок в Карпатах
Ми пропонуємо Вам відпочинок в Карпатах, серед вічнозелених прекрасних вершин, що ваблять і зачарову ...
харчування
басейн
спа
сауна, чан
прокат спорядження
Колиба Мигове, відпочинок в Карпатах
Ми пропонуємо Вам відпочинок в Карпатах, серед вічнозелених прекрасних вершин, що ваблять і зачарову ...
Колиба Мигове, відпочинок в Карпатах
Короткий опис:

Ми пропонуємо Вам відпочинок в Карпатах, серед вічнозелених прекрасних вершин, що ваблять і зачаровують божественною музикою природи, в атмосфері спокою і вічної краси Карпат. У Вашому розпорядженні – мангали і дрова для шашликів, альтанки для закоханих.

Наша родзинка – плавальний басейн з підігрівом та підсвіткою – справжній оазис позитиву для дорослих і дітей. Відчути домашню атмосферу ви зможете в комфортабельних котеджах, площею 112 кв.м, кожен з яких розміщує компанію з 6-ти осіб. Вас не залишать байдужими блюда української кухні в кращих традиціях Буковини і Гуцульщини в ресторані КОЛИБА.

Номера

1-ий поверх з просторою, повністю обладнаною кухнею-студією, каміном і їдальнею. Меблі – ручної роботи, виготовлені з натурального дерева.

2-ий поверх – з 2-ма спальнями, кожна – з просторим ліжком, додатковим розкладним кріслом, супутниковим TV, санвузлом і окремим виходом на терасу з прекрасним краєвидом на гірськолижні спуски і чарівну природу дивовижних Карпат.

Харчування:

Смачно і по-домашньому пригощає ресторан “Колиба”!

Тут Вас пригостять неперевершеними блюдами в кращих традиціях Буковинської і Гуцульської кухонь: чебуреками, варениками, пиріжками, білими грибами, дерунами та млинцями, райдужною фореллю, незрівнянним банушем і м’ясом, приготованим на Ваш смак, як на вогні, так і запечене в спеціальній печі – тундирі!

Можлива організація і проведення днів народжень, ювілеїв, весіль, бенкетів, фуршетів, презентацій, корпоративів та вечірок.

Контакти:

Чернівецька обл.,

Вижницький р-н,

Село Мигово

Тел.: (050) 573-49-32

Тел.: (067) 373-02-88

Тел.: (066) 626-95-58

електронна скринька: allusya2007@mail.ru

електронна скринька: kolyba.migovo @ gmail.com

електронна скринька: info@kolyba-migovo.com

сайт комплексу Колиба, Мигово