готелі Моршина: готель НІК
На території готелю Моршина розташовані літня тераса, бар, стоянка для авто і озерце. У нас можна за ...
харчування
басейн
спа
сауна, чан
прокат спорядження
готелі Моршина: готель НІК
На території готелю Моршина розташовані літня тераса, бар, стоянка для авто і озерце. У нас можна за ...
готелі Моршина: готель НІК
Короткий опис:

На території готелю Моршина розташовані літня тераса, бар, стоянка для авто і озерце. У нас можна замовити екскурсію по Прикарпаттю. Ви можете відпочити і покататися на човнах і катамаранах у лісовій зоні, де знаходиться озеро (є пункт прокату), завдяки чому лікування в Моршині стане цікаві і захоплюючим. У нас є 7 однокімнатних 2-х місцевих номерів класу «напівлюкс». В номері у Вашому розпорядженні буде: двоспальне ліжко або двоспальний диван, кабельне телебачення, телефон, холодильник з міні баром, цілодобова гаряча і холодна вода, санвузол, душова кабіна, балкон або лоджія. Також є 3 двокімнатні 4-х місні номери класу «люкс». Серед них одна «колиба».

Номера

Ми пропонуємо:

– сім однокімнатних 2-ох місних номери типу «напівлюкс». У Вашому розпорядженні буде: двоспальний диван або двоспальне ліжко, кабельне телебачення, холодильник з міні баром, телефон, холодна та гаряча вода цілодобово, душова кабіна, санвузол, балкон або лоджія.

– три двокімнатних 4-oх місних номери типу «люкс». З них одна «колиба». Максимальна кількість відпочиваючих – 26 чоловік.

Харчування на замовлення клієнта:

Харчування:

Дієтичне харчування – орієнтовно 70 грн. на добу:

– комплексне триразове

– вибір по меню.

Лише у нас Ви можете замовити страви зі свіжої форелі, та коропа, що розводиться на території комплексу, а також посмакувати вишуканими стравами української та європейської кухні. Про це подбає наш шеф-повар, який стажувався за кордоном 4 роки.

Безкоштовні послуги:

– інтернет зв’язок (wi-fi)
– більярд;
– літня тераса,
– озерце,
– стоянка для авто.

Платні послуги:

– сауна на дровах – 100 грн/ год;
– масаж;
– бар,
– рибалка – (форель, короп, щука, карась, тощо);
– катання на човнах;
– екскурсійні програми.

В нас можна замовити організацію екскурсій по Прикарпаттю. У лісовій зоні знаходиться озеро, де можна відпочити та покататись на катамаранах і човнах (працює пункт прокату).

Для позачергового оформлення курсівки в бальнеогрязелікарні надаємо супровід. Ціни за медичні послуги згідно розцінок бальнеогрязелікарні. На її території функціонує 2 лікувальних відділення – водо та озокеритогрязелікування.
В бальнеогрязелікарні (БГОЛ) можна отримати консультації лікарів-спеціалістів: гастроентеролога, терапевта, проктолога, уролога, гінеколога, ЛОРа, окуліста, хірурга, невропатолога, дерматолога, ендокринолога, рефлексотерапевта. В основу лікування в бальнеогрязелікарні покладенні джерела мінеральних вод №№ 1,4,6.<

Контакти:

Компанія «НІК», вул. Озерна, 4,

м. Моршин, Львівська обл.,

Україна, 82482.

тел./факс (032) 245-94-36

тел. +38-067-728-56-45

тел. +38-093-361-90-01

email: morshyn.nik@gmail.com

 

Повернутися до каталогу готелі, санаторії Моршина