Незабутній відпочинок в Поляні Квасовій пропонує Вам готель «Злата вежа», який розташований в селищі Поляна в Закарпатті. Готель, знаходиться при бальнеологічному курорті “Сонячне Закарпаття”, на відстані 12км до станції Свалява і 200м від бювету мінеральних вод. Тут є під’їзд і асфальтована дорога. Готель в Закарпатті в с.Поляна «Злата вежа» – будинок висотою 4 поверхи на 18 номерів і місткістю 18-20 чоловік, з їдальнею (плазмовий телевізор, камін), апартаментами на 6-8 чоловік, дитячий майданчик і гойдалки.
- Напівлюкс Суперіор
- Напівлюкс
- Напівлюкс TWIN
- Супер-Люкс з каміном
- 2-кімнатний люкс
- Напівлюкс з кухнею
У кожному номері є:
– набір необхідних меблів,
– телевізор (у люксах — 2),
– холодильник,
– електрочайник,
– набір столового посуду,
– праска і дошка для прасування.
Для всіх відпочиваючих готелю працює спеціальний ресторан.
В ресторані можна замовляти:
- комплексні обіди,
- дієтичні обіди,
- страви української та європейської кухні.
Також доступна кухня для самостійного приготування.
Лікування:
На базі санаторіїв “Поляна”, “Сонячне Закарпаття”. Лікування захворювання органів травлення, виразка шлунку і дванадцятипалої кишки, порушення обміну речовин, ожиріння, цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, урогенітальні патології, патології легенів і бронхів, хронічні захворювання печінки, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів.
Бювет з мінеральними водами.
Паркінг, доступ до інтернету, супутникове ТБ, виклик таксі, зустріч у Сваляві і трансфер до готелю.
Користування мангалом, електрочайником, холодильником.
Прибирання кімнат та зміна рушників (2 на особу) — за потребою, зміна постелі — раз на 2 дні.
На території санаторію “Сонячне Закарпаття” і смт. Поляна працюють витяги, є прокати лижного спорядження, послуги інструктора.
Екскурсії Закарпаттям: Мукачеве, Ужгород, озеро Синевир, водоcпад Шипіт, термальні води Берегового, солені озера у Солотвино, винні підвали, форельне господарство.
Походи в гори, збирання грибів та ягід.
На території санаторію розташовані більярдний клуб, басейн, сауна, прокат велосипедів та ін.
Неподалік є інтернет-кафе.
– Сауна (до 6 чол.) з басейном. Вартість — 400 грн/год (Графік роботи сауни: 19:00-24:00), користування тренажерами входить у вартість сауни.
– Басейн — 60 грн/ос./год, для дітей — 35 грн/ос./год.
– Масаж, водні процедури, фізкабінет та ін.
– Користування пральнею.
– Прасування речей.
– Трансфер з автостанції.
Повний прайс наших послуг Ви можете побачити тут
Актуальну вартість проживання Ви можете дізнатись тут
Додаткове місце для дітей:
– до 5 років — безкоштовно;
– від 5 років — за дод. оплату.
У вартість проживання входить :
- сніданки на вибір для 2-х ос.,
- користування басейном – з 8.00 до 12.00 год,
- зона WI-FI,
- трансфер з м.Сваляви до готелю в одну сторону,
- стоянка з відео-спостереженням.
Трасою Київ-Львів-Чоп (Е-50), біля м. Свалява повернути в бік смт. Поляна, їхати на територію “Сонячного Закарпаття”, за пансіонатом “Сонячна долина” повернути ліворуч, їхати 100 м, готель буде справа.
Залізницею — до ст. Свалява будь-яким поїздом в напрямку на Ужгород, далі — автобусом, маршруткою або таксі. Можливий трансфер з вокзалу.
Повернутися до каталогу готелі, санаторії Поляни
Закарпатська область
Свалявський район
смт. Поляна (Санаторій “Сонячне Закарпаття”)
вул. Курортна, 19
Тел.: +38 (095) 805-22-17
+38 (050) 644-26-11
+38 (03133) 3-53-73





