Прокат та подорожі на квадроциклах, Ворохта
Організація прокату та подорожей на квадроциклах базується у смт. Ворохта. На вас чекає незабутня та ...
харчування
басейн
спа
сауна, чан
прокат спорядження
Прокат та подорожі на квадроциклах, Ворохта
Організація прокату та подорожей на квадроциклах базується у смт. Ворохта. На вас чекає незабутня та ...
Прокат та подорожі на квадроциклах, Ворохта
Короткий опис:

Організація прокату та подорожей на квадроциклах базується у смт. Ворохта.

На вас чекає незабутня та драйвова подорож, після якої мурашки по шкірі, та яку завжди будете приємно згадувати. У вас з’явиться можливість по-новому відчути всю могутність гір. Різні за складністю та за тривалістю тури на квадроциклах по Карпатах дозволять підібрати для себе оптимальний маршрут до душі. Ціни на прокат квадроциклів у Ворохті залежать від складності тура та тривалості катання. Рівень адреналіну вийде на новий рівень від могутньої техніки, яка проривається крізь карпатські ліси та потоки.

Прокат квадроциклів розрахований як для новачків, так і для досвідчених екстремалів. Якщо ви вперше сідаєте на квадроцикл, то це не буде проблемою. У нас працюють професіонали своєї справи, які навчать вас навичкам катання та супроводять протягом усієї поїздки в гори. Опануйте майстерність катання на квадроциклі і підкорюйте гірські траси різної складності!

Номера

Можлива організація проживання у котеджі “СКЕЛЯ”.

Маршрути

Маршрут № 1 на високогір’я «П’ятихатки»

Тривалість: 90-120 хвилин.

Ціна: 1500 грн.

Маршрут для справжніх любителів краєвидів та веселого часопроведення на природі.

Оглядовий маршрут на квадроциклах на високогір’я П’ятихатки, що знаходиться неподалік від селища Ворохта. На вас чекають два оглядові майданчики з дивовижними краєвидами на найвищі та найвідоміші вершини України – Говерлу, Петрос та на безмежне полотно карпатських гір.

Маршрут № 2 по горах та струмках

Тривалість: 120-150 хвилин.

Ціна: 2700 грн

Маршрут для справжніх любителів драйву та екстриму. Під час поїздки в Карпати отримаєте море емоцій від цікавого катання на квадроциклах по горах та струмках.

Маршрут № 3 на полонину Магура

Тривалість: 120-150 хвилин.

Ціна: 2300 грн.

Маршрут на полонину Магура (висота 1420 м). Екстремальний маршрут для справжніх поціновувачів гуцульського колориту та драйву. Під час подорожі в Карпати у вас буде нагода ознайомитись із веденням полонинського господарства та насолодитися чудовими краєвидами та красою чорногірського хребта.

Маршрут № 4 на полонину Буковина

Тривалість: 120-150 хвилин.

Ціна: 1500 грн.

Маршрут на полонину Буковина (висота 1200 м). Цей маршрут розроблено для справжніх поціновувачів незайманої природи, стрімких гір, неприступних боліт та струмків. Під час поїздки ви зможете поспостерігати за веденням полонинського господарства, а також отримати задоволення від прекрасних видів та краси Карпатських гір.

Маршрут № 5 на полонину Борсучина

Тривалість: 120-150 хвилин.

Ціна: 3000 грн.

Маршрут на полонину Борсучина (висота – 1100 м). Екстремальний та захопливий маршрут для справжніх поціновувачів драйву, та смачних гуцульських страв, які входять в вартість. Під час маршруту у вас з’явиться чудова нагода ознайомитись з веденням полонинського господарства та насолодитися чудовими краєвидами та красотою безмежних гір.

Відео:

Контакти:

Івано-Франківська область

смт. Ворохта

вул. Д. Галицького, 55

+38 067 101-34-10

+38 097 165-78-26

Прокат квадроциклів працює цілий рік.