Подорожі (Екскурсії) на джипах, Яремче
Організація «Подорожі (Екскурсії) на джипах» базується у м. Яремче та пропонує різноманітні унікальн ...
харчування
басейн
спа
сауна, чан
прокат спорядження
Подорожі (Екскурсії) на джипах, Яремче
Організація «Подорожі (Екскурсії) на джипах» базується у м. Яремче та пропонує різноманітні унікальн ...
Подорожі (Екскурсії) на джипах, Яремче
Короткий опис:

Організація «Подорожі (Екскурсії) на джипах» базується у м. Яремче та пропонує різноманітні унікальні маршрути для катання по Карпатах.

Маршрути:

Маршрут #1 на 1 годину

Виїзд на гору Вершина (650 м н.р.м.), урочищ Багрівець, музей «Карпати в мініатюрі». Зразу ж біля музею можна набрати артезіанської мінеральної води з джерела, глибиною 80 м., звідки вода поступає самотьоком. Ціна години джипінгу всього 800 грн. – 4-5 осіб

Маршрут #2 на 1 годину

Вольєрне господарство, водоспад Дівочі сльози. Ціна години джипінгу всього 800 грн. – 4-5 осіб.

Маршрут #1 на 2 години.

Виїзд на гору Вершина (650 м н.р.м.), поспостерігати неймовірний краєвид м.Яремче з незвичного ракурсу. Проїжджаємо урочищем Багрівець, де в давні часи видобували камінь для будівництва замків та фортець, а в період Австро-Угорської імперії видобували камінь для будівництва залізниці. Відвідини музею «Карпати в мініатюрі» – немає часу на відвідини всіх цікавинок в Яремче та околицях Яремче? Тоді вам в музей! Зразу ж біля музею можна набрати артезіанської мінеральної води з джерела, глибиною 80 м., звідки вода поступає самотьоком. Відвідуємо вольєрне господарство, де можна побачити диких оленів, кабанів, яких можна буде погодувати та інших представників карпатського лісу. Виїжджаємо до водоспаду Дівочі сльози. Ціна 1600 грн. – 4-5 осіб.

Маршрут #2 на 2 години.

Гора Стайки. Виїзд через с.Дора. Можна побачити (ситуативно) полонинських тварин біля полонини Стайки, покуштувати і набрати джерельної води. Звідти відкривається вид на хребет Горган. Ціна 1600 грн. – 4-5 осіб.

Маршрут на 2,5 год.

Виїзд на гору-скелю Костел і заїжджаємо на полонину Русанівка. Ціна: 2000 грн. – 4-5 осіб.


Маршрут на 3-3,5 год.

Виїзд через с.Дора. Можна побачити (ситуативно) полонинських тварин біля полонини Стайки, покуштувати і набрати джерельної води, подивитися як працюють нафтокачалки, виїзд на гору Синячка (1400 м н.р.м.) Ціна 2000грн. – 4-5 осіб. Якщо зїзд на Яремче через водоспад Дівочі сльози та вольєрне господарство, то ціна 2400-2800 грн. – 4-5 осіб.

Маршрут на 3,5 – 4 години.

Гора Рокита + полонина. Під час цієї подорожі ви відвідаєте: лісовий водоспад, полонину Старишори, на якій продегустуєте карпатські сири, поїсте банушу, грибної юшки та іншу карпатську смачну їжу, погратися з овечками та дізнатися про полонинське господарство. При бажанні можна здійснити екстрим-спуск на зіп-лайні в горах. Яскравим завершенням маршруту буде виїзд на гору Рокита, з якої видно найвідоміші вершини Карпат: Говерла, Петрос та інші гори Чорногірського хребта. Ціна: 2800-3200 грн. – 4-5 осіб.

Маршрут на 4 години:

Гора-скеля Костел + полонина + гора Рокита. Під час цієї подорожі ви відвідаєте: все те ж, що й на маршруті «Гора Рокита + полонина», але продовжуємо подорож виїздом до підніжжя гори-скелі Костел та підіймаємось на неї (тривалість пішого підйому триватиме 15 хв). Ціна: 3200 грн. – 4-5 осіб.

ЗІЛ -Сафарі


Маршрут 2 години 1. Виїзд на гору Бурова, поїздка до музею «Карпати в мініатюрі», поруч можна набрати артезіанської джерельної мінеральної води, вольєрне господарство, кінцева – водоспад Дівочі сльози. Ціна 150грн/особа. (дитячий 100 грн) Мінімум 6 осіб.


Маршрут 2- 2.5 години. Полонина Стайки, джерело , гора Стайки, з якої відкривається чудовий краєвид на Чорногірський хребет. Ціна 150грн/особа. (дитячий 100 грн) Мінімум 7-8 осіб


Маршрут до 4,5 годин. Джерело, полонина Стайки, нафтокачалка, гора Синячка з якої відкривається чудовий краєвид на Чорногірський хребет, Ціна 250грн/особа. (дитячий 200 грн) Мінімум 7-8 осіб

Контакти:

Івано-Франківська область

м. Яремче

вул. С.Бандери (біля залізничного переїзду)

+380978880427

+380968322187