Котедж «Горянка»,с.Яблуниця
Хто бував на Буковелі, той бував і в Яблуниці, адже курорт знаходиться за 8 км. Шукати житло в Карпа ...
харчування
басейн
спа
сауна, чан
прокат спорядження
Котедж «Горянка»,с.Яблуниця
Хто бував на Буковелі, той бував і в Яблуниці, адже курорт знаходиться за 8 км. Шукати житло в Карпа ...
Котедж «Горянка»,с.Яблуниця
Короткий опис:

Хто бував на Буковелі, той бував і в Яблуниці, адже курорт знаходиться за 8 км. Шукати житло в Карпатах недорого варто заздалегідь, а особливо, якщо плануєте проживати якнайближче до витягів курорту. Якщо на цей сезон ви все ще не підібрали хорошого варіанту – зверніть увагу на котедж «Горянка» в Яблуниці. Гостинні господарі приймуть та допоможуть організовувати відпочинок на вищому рівні!

Котедж «Горянка» ви не сплутаєте з іншими – чудовий дерев’яний будинок та невелику кам’яну огорожу видно здалеку. Котедж знаходиться на Яблуницькому перевалі: навіть з вікон у номерах вам відкриватимуться неймовірні гірські пейзажі. При ближчому знайомстві хороші враження лише підсилюються – все виглядає доглянутим та чистим, відчувається дбайлива рука доброго господаря. Гості, які вже побували в садибі «Горянка» у Яблуниці, кажуть, що номери тут облаштовані всіма необхідними зручностями й підходять для проживання сімей з дітьми, пар та великих компаній. За бажанням ви можете орендувати блок з окремим входом.

Проживання в Яблуниці – це не лише близькість до Буковелю, а можливість вирушити в тур Карпатами, екскурсію Яремчанським краєм, похід за ягодами та грибами під наглядом провідника або й самостійно.

Платні послуги:
  • Сауна з кімнатою відпочинку
  • Чан на 8 осіб з кімнатою відпочинку
Контакти:

78592, Івано-Франківська обл., Яремчанська міська рада, с.Яблуниця, участок «Великий Грунь», 400-А

 

(067) 3706860 – Ярина