Джипінг-тури “ВОЖАК”, Свалява
Організація джипінг-турів “ВОЖАК” базується у м. Свалява. Влаштовуємо одно- та дво- денн ...
харчування
басейн
спа
сауна, чан
прокат спорядження
Джипінг-тури “ВОЖАК”, Свалява
Організація джипінг-турів “ВОЖАК” базується у м. Свалява. Влаштовуємо одно- та дво- денн ...
Джипінг-тури “ВОЖАК”, Свалява
Короткий опис:

Організація джипінг-турів “ВОЖАК” базується у м. Свалява. Влаштовуємо одно- та дво- денні поїздки на джипах по лісовими дорогами по мальовничим ландшафтам Карпатських гір,плаїв та полонин; на карпатські плаї і полонини (г. Стой, г. Магура-Жиде, полонина Руна і інші) з ночівлею в горах (колиба, лісові будиночки, палатки).

Маршрути проходять по гірським “дорогам”, перетинаючи безліч лісових струмків, кам’яних ущелин і гострих хребтів; П’ятиденні маршрути, в основному розраховані на людей, наповнених духом пригод і які хочуть здійснити поїздку на своєму транспорті (джип, паркетник або підготовлений позашляховик). Протяжність маршруту 450-500 км. Але при цьому, так само можна зробити даний вояж в якості пасажирів.

Всі поїздки здійснюються на підготовлених позашляховиках, що відповідають усім вимогам безпеки, якими керують досвідчені водії, що брали участь у багатьох трофі-рейдах, експедиціях і спортивних змаганнях. (Горган-трофі, Карпати-трофі, Карпатський кордон і багато інших).

Номера

Можливе проживання у садибі “Квітковий двір”. 

Платні послуги:

У нашій програмі є такі тури, як Обавський камінь, Гора Стой, Боржавський хребет, Полонина Руна. Можна відвідати озеро Гершеску, гору Драгобрат, Пікуй, Піп-Іван, купола Памір.

Детальнішу інформацію про маршрути можна дізнатись на нашому сайті, за посиланням.

Відео:

Контакти:

Закарпатська область

Мукачівський район

м. Свалява

+38 097 309 77 29

+38 050 147 53 15

Наш сайт

Facebook