Чан “На горі”, Славське
Чан “На горі” розташований у смт. Славське, на території садиби “На горі у Миколи& ...
харчування
басейн
спа
сауна, чан
прокат спорядження
Чан “На горі”, Славське
Чан “На горі” розташований у смт. Славське, на території садиби “На горі у Миколи& ...
Чан “На горі”, Славське
Короткий опис:

Чан “На горі” розташований у смт. Славське, на території садиби “На горі у Миколи”. Наше місце знаходиться на горі! Чан з чудовим видом на гори, щоб вдихнути чисте повітря, погрітися в холодну погоду в будь-якій обраній вами температурі. У чані ж, вода не кипить, температура близько 40 градусів, яку постійно підтримує вогонь, що знаходиться під чаном. Купання в чані потрібно чергувати з зануренням в холодну воду в дерев’яній бочці або водоймі. Перепад температур позитивно діє на організм людини і омолоджує шкіру. Бажаний час сеансу – 40 хвилин!

Також ми вам пропонуємо відвідати турецький хамам. Головна відмінна риса турецької лазні – максимально підвищена вологість повітря. Температура в таких умовах відчувається набагато сильніше, ніж в сухому просторі. Тому в хамамах вона підтримується в межах 45-60 ° C.

Такий мікроклімат корисний і приємний для людини, і в той же час не надає небезпечного стресового впливу на організм. Температура в хамамах підтримується за рахунок обігрівальних систем, вбудованих в підлогу, стіни і лавки. Вологість створює спеціальний пристрій – парогенератор. Останній знаходиться за межами лазні і передає пар по трубах всередину парної. Якщо ви вирішили виїхати за межі міської метушні на кілька днів та відпочити душею та тілом, наше місце до ваших послуг!

Номера

Детальніше про проживання у садибі можна дізнатись тут.

Платні послуги:
  • Турецький хамам з кімнатою відпочинку та терасою з видом на гори – 600 грн/година. Мінімальне замовлення – 2 години.
  • Чан з карпатськими травами – з 29.12 вартість 2700 грн за 2 години.

Мінімальне замовлення – 2 години.

Контакти:

Львівська область

смт. Славське

+380933173138