Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Комплекс отдыха «Орявчик», Орявчик

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Чинадієвський старий замок:

Повернутися до списку об`єктів Чинадієвський старий замок
Приблизно в XV столітті на березі річки Латориці в Чинадієво / Сент-Міклоші був зведений мурований замок. Він зберігся до сьогодні, але так і не скажеш, що перед тобою споруда, якій 500 років і весь цей час вона була надійним прихистком для місцевих жителів. Хоча замок за час свого існування і переходив часто від одного власника до іншого, але кожен новий робив свій вагомий внесок в його укріплення. Врешті-решт він набув архітектурних рис романських оборонних укріплень. Замок мав башти з бійницями по кутах. Під самим дахом також були влаштовані бійниці (їх можна побачити і сьогодні). Мав мінімум вікон, що також при необхідності були бійницями. Чинадієвський замок мав дуже глибокі підземелля та, як кожен пристойний замок, мав підземний хід. Замок оточували вали та рови, що дуже допомагало при обороні.
Споруда в Чинадієво була дуже пошкоджена польськими вояками в 1657 році, але невдовзі її був знову відбудовали. В 1703-1711 роках Чинадієвський замок служив резиденцією для Ференца ІІ Ракоці - непереборного бунтівника або незламного борця за незалежність Угорщини.
В 1734 році замок значно перебудовується й набуває вже палацових рис, а не оборонних.

Відеочетвер, листопад 14, 2019

 Чинадієвський старий замок

 Чинадієвський старий замок

 Чинадієвський старий замок

РЕКОМЕНДУЄМО

Білочка, Лісарня
Світ Сонця
Карпатський діамант
FeeriaLisu
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

котедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)Косів Тур-готель«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), СлавскоеУ Лукача, ПашківціПансіонат «Маленька Квітка»Горицвіт
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом