Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Апарт-готель «ФАВАР КАРПАТИ», Східниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Рахів: опис міста:

Рахів — місто, адміністративний центр Рахівського району Закарпатської області. Розташоване у північно-східній частині Закарпатської області в гірській улоговині на висоті 430 м над рівнем моря — найвисокогірніше місто і районний центр в Україні. Найбільший перепад висот у Рахові між найнижчою (400 м) і найбільш високою (1200 м) вулицями. Завдяки географічному розташуванню, унікальній природі і самобутній гуцульській культурі Рахів відомий, як о дин із найпопулярніших туристично-рекреаційних центрів західної України. У місті працюють турбаза, готелі і ряд приватних будинків. У Рахові розташоване правління Карпатського біосферного заповідника.
Рахів - край легенд, тривожних звуків трембіт, запальних танців і задушевних коломийок. Край, що зберіг свою мову, традиції і звичаї. Тут можна побачити обряди, які сягають сивої давнини і пов'язані з святами Різдва, Великодня, Юрія, Івана Купала.
Рахів - край туризму та відпочинку, перлина гуцульського краю - відкриває свої щирі обійми для кожного мандрівника, дає можливість отримати насолоду для очей та свято для душі і тіла у всі пори року.
Рахів - це чудові місця для екстремального водного туризму на бурхливих водах Тиси, а можливість купатися у гірських річках, де безліч малих водоспадів, залишить у вас незабутнє враження від природнього водяного масажу.вівторок, жовтень 22, 2019

  Рахів: опис міста

  Рахів: опис міста

  Рахів: опис міста

  Рахів: опис міста

  Рахів: опис міста

  Рахів: опис міста

  Рахів: опис міста

  Рахів: опис міста

РЕКОМЕНДУЄМО

Світ Сонця
French Town
FeeriaLisu
Білочка, Лісарня
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Бойківська хата, СлавськеВилла Ламперти, Дийдамедовий дім,мукачевоХата Різьбяра«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), СлавскоеVilla Mitades
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом