Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Комплекс отдыха «Орявчик», Орявчик

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Мініральні води Моршина:

Повернутися до списку об`єктів Мініральні води Моршина
Становленню та розвитку курорту Моршин сприяли його головні лікувальні фактори - джерела мінеральних вод (розсоли). У геологічному відношенні район формування лікувальних розсолів та розташування джерел мінеральних вод знаходиться у зоні передгірного прогину Українських Східних Карпат. За своїм складом мінеральні води різноманітні. Для них характерні хлоридно-натрієвий, хлоридно-натрієво-магнієво-калієвий типи. Мінералізація їх коливається від слабких (16г л) до сильно мінералізованих (400 г л). Мінеральні води використовуються з лікувальною метою для внутрішнього та зовнішнього застосування. Розсоли застосовуються також для різних промивань та зрошень. Особливо ефективні ці процедури при лікуванні захворювань кишечника. Широко використовуються мінеральні води для інгаляцій, особливо при хронічних інфекційно-алергічних захворюваннях верхніх дихальних шляхів, а також для спеціальних зрошень при гінекологічних захворювань. Ефективним методом бальнеотерапії є зовнішнє застосування мінеральних вод у вигляді ванн. Для них використовуються високомінералізованим ропа поверхневого шару джерела № 1 та свердловини № 20 (Хлоридно-натрієвий розсіл (ропа)). Як показали дослідження останніх років, під впливом хлоридно-натрієвих ванн настають явні зміни в різних функціональних системах. Мінеральні (Раповий) ванни призначаються через день тривалістю 10-15 хвилин (курс лікування 8-10 ванн). При наявності відповідних показань замість Ван призначаються дощовий або циркулярний душ, душ Шарко, підводний душ-масаж.

Мінеральні джерела
Джерело № 1

- Це хлоридно-сульфатна калієво-натрієво-магнієва вода. Ефективне лікування органів травлення, шлунково - кишкового тракту; Посилення жовчогінну, сечегонного і загального оздоровчого ефекту; Виведення радіонуклідів, токсинів, канцерогенів і нітратів; Покращує обмін речовин, імунну та нервову систему. Лікарські рекомендації - при хронічних гастритах із зниженою і нормальною секрецією і кислотністю шлункового соку; - при захворюванні печінки, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів; - при захворюванні товстого кишечника; при виразкових хворобах шлунка та дванадцятипалої кишки.
Джерело № 6
- Це хлоридно-сульфатна калієво-натрієво-магнієва вода. Ефективне лікування органів травлення, шлунково - кишкового тракту; Посилення жовчогінну, сечегонного і загального оздоровчого ефекту; Виведення радіонуклідів, токсинів, канцерогенів і нітратів; Покращує обмін речовин, імунну та нервову систему. Лікарські рекомендації - при гастритах, при виразкових хворобах шлунка та дванадцятипалої кишки при збереженій і підвищеній кислотності; - при захворюванні печінки, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів; - при захворюваннях товстого кишечнику зі схильністю до запорів.
Джерело № 4
- Це гідрокарбонатно-кальцієва вода. Джерело природної столової води «Моршинський». Вода з джерела підходить для щоденного вживання всім без винятку. Лікарські рекомендації - при лікуванні сечокислих діатезів, сечокам'яної хвороби.

Можливо Вам буде цікаво Джерело Матері Божої, Моршин , Статуя Спасителя, Моршин , а також для відпочинку вам можуть знадобиться Моршин: готелі і санаторії
субота, грудень 07, 2019

 Мініральні води Моршина

 Мініральні води Моршина

 Мініральні води Моршина

 Мініральні води Моршина

 Мініральні води Моршина

 Мініральні води Моршина

РЕКОМЕНДУЄМО

Світ Сонця
Хата Різьбяра
Білочка, Лісарня
Орявчик, Орявчик
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

медовий дім,мукачевоБойківська хата, Славськекотедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)Пансіонат «Маленька Квітка»Хата РізьбяраВедмежий двір
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом