Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Апарт-готель «ФАВАР КАРПАТИ», Східниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Води Трускавця:

На курорті Трускавець, за даними на початок 1982 р., функціонувало 13 джерел. Найбільш відомою питний леч. водою Трускавця є "Нафтуся". Це слабомінералізована (з мінералізацією 0,63 - 0,85 г/л) гидрокарбонатно-магниево-кальциевая вода, що має запах і присмак нафти; містить натрій, хлориди, сульфати, вільну вуглекислоту, сірководень, кремнієву кислоту, а також марганець, мідь, свинець, літій, залізо, бром, йод і інші мікроелементи.
У воді є присутніми органічні речовини, зокрема бітуми, гумус, жирні кислоти, аміносполуки, нейтральні і кислі смоли, масла, феноли та ін. Вміст органічних речовин у воді "Нафтуся", які, на думку більшості дослідників, багато в чому обумовлюють лікувальний ефект цієї унікальної мінеральної води, коливається від 1,4 до 30,2 міліграма/л (залежно від пори року, метеорол. умов і режиму експлуатації буровин BR>У "Нафтусе" є присутньою різноманітна мікрофлора, здатна руйнувати трудноусвояемые органічні речовини типу бітумів, фенолів і гумусу. Це - углеводородокисляющие, метанобразующие, маслянокислые, амоніфікуючі, нітрифікуючі, денітрифікуючі, тионовые і десульфуючі мікроорганізми.
Припускають, що мікрофлорі належить важлива роль в утворенні біологічно активних речовин цієї мінеральної води. "Нафтуся" має більше виражену діуретичну дію, ніж інші мінеральні води; крім того, вона робить дезинтоксикационное, протизапальна і аналгезирующее дія, стимулює функцію нирок і деяких ендокринних залоз, а також жовчоутворення і желчевыделение, сприяє збільшенню виділення сечовини, зменшенню концентрації залишкового азоту в крові та ін.
Для питного лікування захворювань шлунково-кишкового тракту на курорті використовують сульфатно-хлоридные натрієві води з мінералізацією 4-6 г/л (джерело N 1), 8 - 2 г/л та вище у відповідному розведенні використовують для приготування ван.

Можливо Вам буде цікаво Трускавець: загальна інформація , Курортний Парк міста Трускавець, Музей «Історія Трускавця» , а також для відпочинку вам можуть знадобиться ПОЛІТ НА ПОВІТРЯНІЙ КУЛІ ,
неділя, січень 19, 2020FeeriaLisu
Готель «Любе», Яблуниця
Діамант
Хата Різьбяра
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Пансіонат «Маленька Квітка»Villa Mitadesкотедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), СлавскоеУ Лукача, ПашківціСадиба «КАРПАТСЬКИЙ ПОДИХ», Ялинкувате
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом