Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Комплекс отдыха «Орявчик», Орявчик

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Мукачівський православний монастир:

Повернутися до списку об`єктів Мукачівський православний монастир
Мукачівський православний монастир на Чернечій горі - це пам'ятка храмової архітектури, найстаріший в Україні. За народною легендою перші поселення ченців (звідси і назва гори) були тут ще в XI столітті прийшлими монахами .
У дворі католицького костьолу навпроти бібліотеки, побудованого в 1904 році, знаходиться один з найдревніших пам'яток кам'яної церковно-храмової архітектури на Закарпатті - готична каплиця св. Мартина на вул. Миру, 51.
Спочатку ця каплиця була вівтарем старого готичного храму. Каплиця має значну архітектурну цінність як пам'ятка класичної готики середніх віків. Особливий інтерес мають різьблені кам'яне обрамлення вікон з різноманітним і неповторним орнаментом, опори (контрфорси) стін, кольорові вітражі, а також готичні склепінчасті перекриття.

Можливо Вам буде цікаве Будівля міської ратуші, Мисливський замок Шенборнов, Центр Мукачево, а також для відпочинку вам можуть знадобиться Готелі Мукачево, Чинадійово: бази відпочинку, готелі.

Приблизні координати GPS:
довгота E: 22.72702
широта N: 48.43945Подивитись на карті

середа, січень 22, 2020

Мукачівський православний монастир

РЕКОМЕНДУЄМО

Хата Різьбяра
Готель «Любе», Яблуниця
Діамант
Двір княжої корони
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Бойківська хата, Славськекотедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), СлавскоеСлавутич ЗакарпаттяХата РізьбяраУ Лукача, Пашківці
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом