Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Гостинний двір «НА ПЕРЕВАЛІ», Яблуниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Мисливський замок Шенборнів в Мукачево:

Повернутися до списку об`єктів Мисливський замок Шенборнів в Мукачево
У селищі Берегвар між м. Мукачево і Свалява в Карпатах знаходиться мисливський замок Шенборнів, що прекрасно зберігся до сьогодні. Замок Шенборнів виник на місці старого мисливського замку, побудованого в першій половині XVIII ст. Ремонти трохи змінили архітектурно-планувальний вигляд пам'ятки. Палац розташований в центрі території санаторію "Карпати" площею близько 50 га і є головним корпусом комплексу.
Архітектурне рішення і вдала локація на найвищій ділянці рельєфу дозволила замку Шенборнів бути домінантним не лише у за функціональністю, але і в архітектурі. Він з'єднується з іншими спорудами комплексу пішохідно-транспортними дорожками парку.
Замок Шенборнів - це складний архітектурний об'єкт, що умовно поділений на господарську частину (північне крило), парадну частину, яка завершується домінантною вежею з годинником (південне крило), і каплицю, що їх об'єднує.
Частини палацу мають по 2 поверхи, вежа з годинником - чотири. Східна частина має цокольний поверх. Щоб побудовати це приміщення використали камінь з найближчих каменоломень. Завдяки різномасштабності дахів і їх конструкцій, химерності веж і ренесансних фронтонів кам'яна будівля стає практично невагомою, ніби виростає зі схилу гори - свого природного п'єдесталу.

Можливо Вам буде цікаве Будівля міської ратуші, Мукачевський замок Паланок, Центр Мукачево, а також для відпочинку вам можуть знадобиться Готелі Мукачево, Чинадійово: бази відпочинку, готелі.

Відео


Карта
Приблизні координати GPS:
довгота E: 22.85015
широта N: 48.51070Подивитись на карті

четвер, листопад 14, 2019

Мисливський замок Шенборнів в Мукачево

Мисливський замок Шенборнів в Мукачево

Мисливський замок Шенборнів в Мукачево

Мисливський замок Шенборнів в Мукачево

Мисливський замок Шенборнів в Мукачево

Мисливський замок Шенборнів в Мукачево

РЕКОМЕНДУЄМО

Білочка, Лісарня
Світ Сонця
Ведмежий двір
Хата Різьбяра
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Горицвіт«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), Славскоемедовий дім,мукачевоУ Лукача, ПашківціСлавутич ЗакарпаттяХата Різьбяра
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом