Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Апарт-готель «ФАВАР КАРПАТИ», Східниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Мукачевський замок Паланок:

Повернутися до списку об`єктів Мукачевський замок Паланок
В Європі знаходиться не більше п'яти замків, які схожі на Мукачівський замок. По сьогоднішній день лицарський дух зберігся в цьому замку. Пам'ять місцевих жителів зберігає стародавні легенди, вони переконані в тому, що фортеця переживе ще багато поколінь. Мукачівський замок також носить іншу дуже красиву назву - «Паланок».
Так називалися дерев'яні кілки, що служили першим захисної кордоном, вони були розташовані на підступах до гори, прямо за ровом. Рів наповнювався водою і по ширині становив 17,5 м, а по глибині 6,5 м. Одними з відомих власників замку були: сербський князь Георгій Бранкович (був начальником королівського двору), дружина короля Угорщини Лайоша Марія, регент Угорщини Янош Гуняді, Василь Палоцій і т. д.

Дивно, що незабаром після того, як завалилася відома у всьому світі паризька фортеця Бастилія, саме Мукачівський замок став загальноєвропейською політичною в'язницею в Австро-Угорській імперії. Тут, в казематах, протягом 110 років утримувалося близько 2,5 тисячі прогресивно-мислячих діячів з різних країн.

Можливо Вам буде цікаве Будівля міської ратуші, Мисливський замок Шенборнов, Центр Мукачево, а також для відпочинку вам можуть знадобиться Готелі Мукачево, Чинадійово: бази відпочинку, готелі.

Відео

Приблизні координати GPS:
довгота E: 22.6875
широта N: 48.4305555556

КартаПодивитись на карті

субота, листопад 16, 2019

Мукачевський замок Паланок

Мукачевський замок Паланок

Мукачевський замок Паланок

Мукачевський замок Паланок

Мукачевський замок Паланок

Мукачевський замок Паланок

Мукачевський замок Паланок

Мукачевський замок Паланок

Мукачевський замок Паланок

Мукачевський замок Паланок

РЕКОМЕНДУЄМО

Білочка, Лісарня
«KATAMAN HOUSE», Славське
Ведмежий двір
Карпатський діамант
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Садиба «КАРПАТСЬКИЙ ПОДИХ», Ялинкувате«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), СлавскоеПансіонат «Маленька Квітка»Косів Тур-готельВедмежий двірVilla Mitades
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом