Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Апарт-готель «ФАВАР КАРПАТИ», Східниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

місто Мукачево:

Місто Мукачево розташоване в Закарпатській області на річці Латориця на відстані 42 кілометри від Ужгорода. Місто вирізняється чистотою і охайністю, знамените своєю багатою історичною спадщиною.
Перша письмова згадка про Мукачево датується другою половиною IX століття (хроніка "Геста гунгарорум"), хоча добре відомо, що слов'янські поселення в цих місцях вже існували в VI - IX ст. За багато століть місто неодноразово переходило у володіння різних держав. Це відобразилося в архітектурі міста, його національно-етнічниому складі і традиціях
З усіх точок Мукачева можна побачити архітектурну перлину міста - середньовічний Мукачівський замок "Паланок", де вершилися доленосні для міста і його жителів справи. Із замком пов'язана і назва міста : Мукачівський оборонний комплекс з міцними стінами будувався з великими муками людей. Інша версія походження стосується величезного для тих часів млина, що стояв на річці Латориці, в якій мололи борошно.
Також в Мукачеві варто відвідати старий в Україні православний монастир на Чернечій горе, готичну каплицю св. Мартина у дворі католицького костьолу, пишний палац середини XVII століття - будинок Ракоці і інші пам'ятники старовини.

Можливо Вам буде цікаво Мисливський замок Шенборнов, Мукачевський замок Паланок, Центр Мукачево, а також для відпочинку вам можуть знадобиться Готелі Мукачево, Чинадійово: бази відпочинку, готелі.

Відео
субота, жовтень 19, 2019

 місто Мукачево

 місто Мукачево

 місто Мукачево

 місто Мукачево

 місто Мукачево

 місто Мукачево

 місто Мукачево

 місто Мукачево

 місто Мукачево

 місто Мукачево

РЕКОМЕНДУЄМО

Комплекс «Тростян Резорт»
FeeriaLisu
«KATAMAN HOUSE», Славське
French Town
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

У Лукача, ПашківціГорицвітПансіонат «Маленька Квітка»Двір княжої корониСадиба «КАРПАТСЬКИЙ ПОДИХ», ЯлинкуватеХата Різьбяра
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом