Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Апарт-готель «ФАВАР КАРПАТИ», Східниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Невицький замок:

Невицкий замок - замок поблизу сіл Невицкое і Камяница Закарпатської області України, що в 12 км на північ від обласного центру Ужгород. Замок був побудований в XIII столітті на вершині пагорба над долиною річки Вже на місці більше раннього дерев'яної фортеці. У 1241 році був зруйнований ордами монголо-татар, але в другій половині XIII століття був відновлений. На рубежі XIII - XIV віків на місці круглого донжона була побудована чотирикутна трьохярусна башня-донжон. З розвитком вогнепальної зброї замок постійно удосконалився і перебудовувався і остаточні свої контури придбав на початку XVI ст на місці круглого донжона була побудована чотирикутна трьохярусна башня-донжон. З розвитком вогнепальної зброї замок постійно удосконалився і перебудовувався і остаточні свої контури придбав на початку XVI століття. На початку XVII століття, під час володіння ним роду Другетов, замокнув в результаті міжусобних воєн неодноразово переходив з рук в руки. У 1644 році замок захопив і зруйнував трансильванский воєвода Дьердь Ракоци. Відтоді замок не відновлювався і дійшов до наших часів у вигляді руїн.
До складу оборонних укріплень входять два вали з ровом між ними, оборонна стіна з чотирма вежами на внутрішньому валу, в'їзна вежа і внутрішні будови з башней-донжоном. З чотирьох веж (кінець XIV -начало XV віки) на внутрішньому валу укріплень три мають напівовальну форму і одна трикутну. У південно-західній частині знаходиться шестикутна в'їзна вежа, яка з'єднується з основними укріпленнями двома паралельними оборонними стінами.

Можливо Вам буде цікаве Лижі для початківців, Купіль, Перечин загальна інформація , Пам'ятник листоноші, Перечин , Костел Св. Августина, Перечин , а також для відпочинку вам можуть знадобиться Лумшори: садиби та бази, Тур'я Поляна: бази відпочинку.

Приблизні координати GPS:
довгота E: 22.41115
широта N: 48.68043Подивитись на карті

вівторок, лютий 18, 2020

Невицький замок

Невицький замок

Невицький замок

РЕКОМЕНДУЄМО

Діамант
FeeriaLisu
Орявчик, Орявчик
Терношорская лада
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Бойківська хата, Славськекотедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)Villa MitadesСлавутич ЗакарпаттяПансіонат «Маленька Квітка»Хата Різьбяра
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом