Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Красія - перлина Закарпаття

Відпочинок в Карпатах 2017. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Опис Берегово:

Берегівський район знаходиться у південно-західній частині Закарпатської області. На півночі він межує з Мукачівським районом, на сході – з Іршавським та Виноградівським, на заході – з Ужгородським районом, на півдні і південному заході проходить кордон України з Угорською Республікою. Близкість кордону помітна навіть у будиночках простих селян: чисто, маса квітів, все якось не по-українські акуратно.
Замки тут є, хоча залишилось від них замало (див.у Квасове та Вари). зате старовинних храмів тут дуже, навіть дуже багато! Мужієве, Кідьош, ті ж самі Вари, а скільки ще костелів стоїть у селах району, хай не таких старовинних, але теж цікавих та гарних.
Місто Лампертхазою (Lamperthaza) був заснований принцом Ламбертом. У 1240-1241 роках місто було зруйноване татарськими військами. Заради відновлення міста і заселення території король Бела IV запросив німецьких переселенців із Саксонії (саксів або Сасів, від імені яких місто і отримало свою сучасну назву Берегсас), яким надав певні торгівельні привілеї. З 1271 місто стало центром комітату Берег. У 1342 Берегове отримало статус вільного королівського міста з черговими привілеями. У 1504 вперше з'являється назва Берегсас (Beregszasz). У 1566 році місто було знищене татарами, 17 червня 1657 спалене польськими військами, 1686 - військами Габсбургів. 22 травня 1703 на торговій площі Берегового Томаш Есе оголосив повстання проти Габсбургів. Після придушення повстання Карл VI Габсбург забрав місто разом із маєтками в роду Ракоці та в 1728 передав Шенборнам (нім. Schonborn).
У 1919 році місто на короткий час було під владою румунів, та за Тріанонським договором перейшло до Чехословаччини. З 1938 до 1944 місто у складі Угорщини. 26 жовтня звільнений Червоною армією. У 1945 разом із Закарпаттям передане до складу Радянської України. 17 травня 2001 Берегове отримало статус міста обласного значення.

Можливо Вам буде цікаво термальный басейн в Берегово , термальный басейн с.Косач , «Старий підвал» в Берегові , Будинки-близнюки , Воздвиженський костел , Графський двір , Казино Берег (Золотий павич) , Міський суд , а також для відпочинку вам можуть знадобиться Палац графів Шенборнів
п'ятниця, березень 23, 2018

  Опис Берегово

  Опис Берегово

  Опис Берегово

РЕКОМЕНДУЄМО

Садиба «Лісовий горішок», Ужгород
Хата Різьбяра
На перевалі, Яблуниця
У Цімбора, Лумшори
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Дегустація у пана ІштванаГаваї, СлавськеКотедж Уклин, 49, ПолянаЗелена Садиба, Турички (Лумшори)Дім вина «Берегвидек», ЯношіХата Різьбяра
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом