Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Комплекс отдыха «Орявчик», Орявчик

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Опис Берегово:

Берегівський район знаходиться у південно-західній частині Закарпатської області. На півночі він межує з Мукачівським районом, на сході – з Іршавським та Виноградівським, на заході – з Ужгородським районом, на півдні і південному заході проходить кордон України з Угорською Республікою. Близкість кордону помітна навіть у будиночках простих селян: чисто, маса квітів, все якось не по-українські акуратно.
Замки тут є, хоча залишилось від них замало (див.у Квасове та Вари). зате старовинних храмів тут дуже, навіть дуже багато! Мужієве, Кідьош, ті ж самі Вари, а скільки ще костелів стоїть у селах району, хай не таких старовинних, але теж цікавих та гарних.
Місто Лампертхазою (Lamperthaza) був заснований принцом Ламбертом. У 1240-1241 роках місто було зруйноване татарськими військами. Заради відновлення міста і заселення території король Бела IV запросив німецьких переселенців із Саксонії (саксів або Сасів, від імені яких місто і отримало свою сучасну назву Берегсас), яким надав певні торгівельні привілеї. З 1271 місто стало центром комітату Берег. У 1342 Берегове отримало статус вільного королівського міста з черговими привілеями. У 1504 вперше з'являється назва Берегсас (Beregszasz). У 1566 році місто було знищене татарами, 17 червня 1657 спалене польськими військами, 1686 - військами Габсбургів. 22 травня 1703 на торговій площі Берегового Томаш Есе оголосив повстання проти Габсбургів. Після придушення повстання Карл VI Габсбург забрав місто разом із маєтками в роду Ракоці та в 1728 передав Шенборнам (нім. Schonborn).
У 1919 році місто на короткий час було під владою румунів, та за Тріанонським договором перейшло до Чехословаччини. З 1938 до 1944 місто у складі Угорщини. 26 жовтня звільнений Червоною армією. У 1945 разом із Закарпаттям передане до складу Радянської України. 17 травня 2001 Берегове отримало статус міста обласного значення.

Можливо Вам буде цікаво термальный басейн в Берегово , термальный басейн с.Косач , «Старий підвал» в Берегові , Будинки-близнюки , Воздвиженський костел , Графський двір , Казино Берег (Золотий павич) , Міський суд , а також для відпочинку вам можуть знадобиться Палац графів Шенборнів
середа, грудень 11, 2019

  Опис Берегово

  Опис Берегово

  Опис Берегово

РЕКОМЕНДУЄМО

FeeriaLisu
Карпатський діамант
Хата Різьбяра
Орявчик, Орявчик
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Хата РізьбяраВедмежий двірСлавутич ЗакарпаттяVilla Mitades«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), Славскоемедовий дім,мукачево
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом