Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Комплекс отдыха «Орявчик», Орявчик

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Центр Європи:

Історія свідчить, що в 1885-1887 роках у Верхнетисянськой улоговині (Закарпаття тоді знаходилося у складі Австро-Угорщини) проводилося вивчення місцевості з метою будівництва залізниці "Рахов-Сигет", В процесі виміру інженери з'ясували, що в десь в цій місцевості може знаходитися географічний центр Європи. Для точного встановлення сюди було запрошено учених з Відня, вони після ретельної перевірки і визначили місцезнаходження центру Європи.
У 1887 році був встановлений двометровий геодезичний знак, виготовлений з високоякісного бетону. Знак має форму чотиригранною піраміди На прямокутному постаменті висічено латинською мовою: Locus Perennis Dilicentissime cum libella librationis quae est in Austria et Hungaria confecta cum mensura gradum meridionalium et paralleloumierum Europeum.MDCCCLXXXVII У перекладі академіка Н.Тарасова на знаку висічене наступне: "Постійне точне, вічне місце. Дуже точно, із спеціальним апаратом, який виготовлений в Австри і Угорщині, з шкалою меридіанів і паралелей, встановлений тут Центр Європи 1887. Цей знак пережив дві світові війни і дійшов до нашого часу у своєму первинному виді, але оскільки він виглядає дуже скромно, його було вирішено доповнити ще одним знаком.
Розробку проекту доручили архітекторові-художникові С. С. Козураку. 27 травня 1977 р. біля старого знаку була побудована стела заввишки 7,2 м Паралельні лінії стели символізують чотири країни світла. Порожнеча між розбіжностями ліній створює враження цілісної єдності і центральности. Вісь, яка проходить посередині вказує на центр композиції На висоті 6м. 60 см встановлена куля, яка символізує планету Земля і несе технічне навантаження, - сполучає пластини роблячи стелу стійкіше.

Можливо Вам буде цікаве Форелева ферма, Вершини Близнюка, Біосферний заповідник, а також для відпочинку вам можуть знадобиться Рахів: готелі та бази відпочинку, Курорт Кваси.

Координати GPS:
довгота E: 24.1875
широта N: 47.9627777778Подивитись на карті

вівторок, листопад 12, 2019

Центр Європи

Центр Європи

РЕКОМЕНДУЄМО

Карпатський діамант
Ведмежий двір
Світ Сонця
Орявчик, Орявчик
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Villa Mitades«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), СлавскоеПансіонат «Маленька Квітка»ГорицвітВилла Ламперти, ДийдаДвір княжої корони
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом