Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Комплекс отдыха «Орявчик», Орявчик

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Сколе загальна інформація:

Повернутися до списку об`єктів Сколе загальна інформація
Сколе - районний центр у Львівській області, розташований на території Східних Карпат в долині р. Опир. Сколе є одним з основних центрів специфічного етнографічного району України - Бойківщіни.
У документальних джерелах Сколе уперше згадується в 1397 р. Проте, цілком імовірно, поселення в цій місцевості існувало набагато раніше. Про це свідчать як результати археологічних розкопок, зроблених на території сучасного Сколе і околиць, так і народні оповіді і легенди. Одна з таких легенд, що базується на Лаврентиевской літопису, оповідає про запеклу битву між Святославом і Святополком Володимировичем, спадкоємцями київського князя Володимира Святославовича. Отримавши перемогу в битві і бажаючи остаточно знищити ворогів, Святополк став вигукувати слова "Сколіть їх усіх"!. З цими словами легенда зв'язує походження назви міста.
Проте існують і інші версії походженні назви Сколе. Можливо, воно пов'язане із словом "скеля", оскільки місцевість, в якій розташовано місто, оточена скелями. Назву міста зв'язують і з древнім плем'ям сколотов, які колись заселяли ці землі.
Найцікавішим з туристичної точки зору об'єктом в районі Сколе являється Національний природний парк "Сколівські Бескиди". Парк був заснований в 1999 р. на базі Сколевского лісового заповідника загальнодержавного значення. Мета створення парку полягала в збереженні, відновленні і раціональному використанні ландшафтів Українських Карпат.п'ятниця, січень 24, 2020

 Сколе загальна інформація

 Сколе загальна інформація

 Сколе загальна інформація

 Сколе загальна інформація

 Сколе загальна інформація

 Сколе загальна інформація

 Сколе загальна інформація

 Сколе загальна інформація

 Сколе загальна інформація

 Сколе загальна інформація

 Сколе загальна інформація

 Сколе загальна інформація

РЕКОМЕНДУЄМО

Діамант
Орявчик, Орявчик
Двір княжої корони
«KATAMAN HOUSE», Славське
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Пансіонат «Маленька Квітка»Хата РізьбяраVilla MitadesУ Лукача, ПашківціБойківська хата, СлавськеСадиба «КАРПАТСЬКИЙ ПОДИХ», Ялинкувате
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом