Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Трембіта + Лісова казка

Відпочинок в Карпатах 2017. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Невицкий замок:

В XIII століттінеподалік села Кам'яниця та села Невицьке, що на Закарпатській області України, та 12 км на північ від обласного центру Ужгород було побудовано замок – Невицький замок. Побудований він був на верхів’ї пагорбу, що над долиною ріки Уж. У другій половині XIII століття замок було відновлено, бо у 1241 році його було зруйновано монголо-татарськими ордами.

На межі XIII та XIV століть замість круглого донжона, але на тому самому місці було побудовано чотирикутну триярусну башту-донжон. У XVI столітті замок придбав свої остаточні контури, бо весь цей час розвивалась вогнепальна зброя, а замок постійно удосконалювали та перебудовували. Напочатку XVII століття замком володів рід Другетів, також в цей період проходили міжусобні війни, результатом чого замок декілька разів передавався з рук в руки. Сьогодні ми бачимо цей замок у вигляді руїн, так як з 1644 року, коли він був захоплений та зруйнований трансільванським воєводою Дьордь Ракоцем, його не було відновлено.

В'їзна вежа, внутрішня будова, вежа-донжон, два вали між якими рів, чотири башти на внутрішньому валу оборонної стіни, все це входить до складу оборонних укріплень. На кінець XIV-початокXV століття із чотирьох башт на внутрішньому валу зміцнень, одна має форму трикутника, інші – напівовальну форму.

Основні укріплення – це дві паралельні оборонні стіни, вони з'єднуються з шестикутною в'їзною вежею, що знаходиться у південно-західній частині. Башта-донжон, що квадратна в плані, найбільш виділяється серед усіх внутрішніх будівель. На подвір'ї замку є колодязь, його діаметр – 3,5 метра. На даний момент замок закритий для відвідувачів. Верхівки веж, що збереглись, обладнанні шатровим перекриттям, це додає спорудам шарму.

Можливо Вам буде цікаве Ужгородський замок, Дендропарк Лаудона, Ратуша Ужгорода, а також для відпочинку вам можуть знадобиться Готелі Ужгорода, Бази відпочинку поблизу Ужгорода.

Координати GPS:
довгота E: 22.40972
широта N: 48.68154Подивитись на карті

субота, квітень 29, 2017

 Невицкий замок

 Невицкий замок

 Невицкий замок

РЕКОМЕНДУЄМО

Любава, Поляна
Хата Різьбяра
котедж Лісова садиба (5 км від Ужгорода)
Villa Grand, Східниця
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Гаваї, СлавськеПещерный монастырь с.Розгирчекотедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)Тут могла бути Ваша рекламаТут могла бути Ваша рекламаТут могла бути Ваша реклама
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом