Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Комплекс отдыха «Орявчик», Орявчик

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Ужгородський замок:

Повернутися до списку об`єктів Ужгородський замок
Майже із усіх куточків міста помітно один із головніших предметів для гордості жителів – це стародавній замок, він височіє в східній частині міста. Дванадцять середньовічних замків, ще більш ранніх слов'янських та дослов'янських укріплень все це знаходиться на Закарпатті - царстві замків. Але саме наш найкраще зберігся, але і його доля не милувала. За рахунок городян постійно відновлювався замок, бо він був дуже по'язан з містом, він фактично був з ним однієї крові. Зараз він ніби віддає назад всю енергію, що в нього вклали, і недаремно його вважають духовним оберегом цілого краю і звичайно міста.

На часи існування Київської Русі (ІХ-ХІІІ ст.) припадає установа замку. В угорських літописах ХІІІ століття згадується зміцнення Гунг на час переходу мадярів через Карпати в кінці IX століття, там же описаний доблесний слов'янський князь Лаборець. Від угорців поразки зазнала дружина князя, а в на сході Словаччини, біля річки, був вбитий і сам Лаборець, і річка ця носить з тих пір назву Лаборець. Ріка Уж впадає в Лаборець.

Із замком пов'язують легенди та перекази, що навіяні романтичністю та таємничістю. Одна з легенд –про княжну Ужгородської фортеці, про її красу знали в усіх краях. В ті часи через кордон проходили війська поляків, вони нападали на села та міста. Ужгородський замок задумав отримати один із польських воєвод. Для того, щоб дізнатись як це зробити, він переодягнувся, щоб його не впізнали та заїхав до фортеці. Але несподівано познайомився з княжною.

Вони полюбили один одного і дівчина розповіла воєводі про потаємний хід у замок. Дізнавшись про зраду, батько дівчини замурував її у стіну, а воєводу наказав стратити. З тих пір, за легендою, привид дівчини вночі бродить по замку і шукає свого коханого, а вранці зникає, що б опівночі продовжити пошуки свого кохання.

Можливо Вам буде цікаве Горянская ротонда, Дендропарк Лаудона, Ратуша Ужгорода, а також для відпочинку вам можуть знадобиться Готелі Ужгорода, Бази відпочинку поблизу Ужгорода.

Координати GPS:
довгота E: 22.30658
широта N: 48.62151Подивитись на карті

субота, грудень 14, 2019

 Ужгородський замок

 Ужгородський замок

 Ужгородський замок

 Ужгородський замок

 Ужгородський замок

 Ужгородський замок

 Ужгородський замок

 Ужгородський замок

 Ужгородський замок

 Ужгородський замок

РЕКОМЕНДУЄМО

Хата Різьбяра
Діамант
FeeriaLisu
«KATAMAN HOUSE», Славське
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Ведмежий двір«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), СлавскоеКосів Тур-готельVilla MitadesПансіонат «Маленька Квітка»Садиба «КАРПАТСЬКИЙ ПОДИХ», Ялинкувате
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом