Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Гостинний двір «НА ПЕРЕВАЛІ», Яблуниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

цікаве у Тячеві:

Чарівний край смарагдових лісів і гірських потоків, край гостинних, доброзичливих людей - це Тячів, пам'ятки якого нікого не залишають байдужим.

Тячів виник ще в XIII столітті, з 1329 року зарахований до категорії міст королівського значення. Після того, як було придушене антифеодальне угорське повстання (1514 рік), в якому місцеві жителі брали участь, Тячів, як і інші міста Закарпаття, був розграбований.

Основні визначні пам'ятки Тячева знаходяться на центральній площі. На сьогодні це ефектний реформаторський костел, споруджений в XV столітті на фундаменті храму, що простояв тут більше двох сторіч. Культова споруда належала католикам, але через сторіччя, в XVI столітті була перепрофільована. Поруч з ним наприкінці XX століття була заснована реформаторська фара. Її чотириповерхова центральна споруда мимоволі притягує погляди, виділяється серед сірої забудови. Інша культова споруда знаходиться на площі - костел святого Іштвана.

З містом Тячів пов'язані останні роки відомого угорського живописця Шимо на Холлоші (1857-1918 рр.) Починаючи з 1904 року, він почав регулярно відвідувати Тячів зі своїми учнями. На початку Першої світової війни живописець переніс в ці краї свою майстерню (дотепер зберігся його будинок) і написав ряд картин, які зберігаються в Національній галереї в м. Будапешт. Неподалік реформаторського костелу встановлено скромний пам'ятник Ш. Холлоші.п'ятниця, листопад 22, 2019

  цікаве у Тячеві

  цікаве у Тячеві

  цікаве у Тячеві

  цікаве у Тячеві

РЕКОМЕНДУЄМО

Світ Сонця
Хата Різьбяра
Готель «Любе», Яблуниця
Комплекс «Тростян Резорт»
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Славутич Закарпаттямедовий дім,мукачевоПансіонат «Маленька Квітка»«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), Славскоекотедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)Садиба «КАРПАТСЬКИЙ ПОДИХ», Ялинкувате
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом