Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Апарт-готель «ФАВАР КАРПАТИ», Східниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

загальна інформація:

Повернутися до списку об`єктів загальна інформація

Загальний опис:

Село Тухля знаходиться біля чистих річок, гірських схилів та густих лісів, що посприяло забезпеченню великої кількості можливостей для відпочинку туристів, які приїжджають у це затишне Карпатьське містечко на відпочинок в Тухлі.

Збір грибів та ягід, прогулянки лісом, гірські походи, купання в неймовірно чистих річках – цим приваблює до себе Тухля. Карпати постійно тепло та привітно вітають кожного свого відвідувача. Село Тухля знаходиться в долині річки Опир, в Сколевському районі Львівської області, в 6 км на північ від села Славське. На південній частині села Тухля, в Опир впадають річки Цигла та Головчанка. У селі в загальному проживає більше 2800 жителів. Архітектурні та історичні пам'ятки: пам'ятник Івану Франку та "колодязь Франка". В селі є СЗШ-гімназія та церква. Село Тухля було описано Іваном Франком в його повісті "Захар Беркут".

У народі існує версія, що пояснює походження назви села. Ця версія розказує, що йшов якось через цю місцевість чоловік. Він йшов дуже довго та надзвичайно втомившись, сів відпочити. Йому дуже сподобалися ці місця, що перепочивши він вже не захотів більше продовжувати свій шлях, залишившись тут жити. З часом і інші поселенці почали тут влаштовуватися.

Власник даних земель організував перепис та послав чиновників, щоб ті переписали його володіння. Чиновники зайшли в 1-ий будинок біля дороги, який був будинком 1-го поселенця. Запитавши його, яку назву носить дане село, чоловік сказав, що село ніяк не називається, і коли він проходив поряд та «ту охлянув» та й залишився жити. Можливо вони його не розчули, або він помилився, але записали "Тухля", що означає "охлянути" – втомитися.

вівторок, листопад 12, 2019

загальна інформація

загальна інформація

РЕКОМЕНДУЄМО

Комплекс «Тростян Резорт»
FeeriaLisu
«KATAMAN HOUSE», Славське
Карпатський діамант
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Пансіонат «Маленька Квітка»Ведмежий двірДвір княжої корони«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), Славскоекотедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)Бойківська хата, Славське
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом