Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Апарт-готель «ФАВАР КАРПАТИ», Східниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Стежка Довбуша:

Художньо-меморіальний комплекс "Стежка Довбуша" бере початок в заповідному урочищі "Дрибка", пролягає між скелями до "Комори Довбуша", виходить на хребет Горган Запрутский, робить замкнутий круг і призводить до вихідної видової точки. На проходження маршруту протяжністю 4 км. витрачається 3-4 години. На "Стежці Довбуша" притягають погляд оригінальні кам'яні композиції скульптора Дарія Грабаря, присвячені народним месникам і звільненню галицьких селян від кріпацтва в 1848 р. Тягне до себе туристів і гора Добошанка, де, за народними оповіданнями-легендами, любив бувати Довбуш. Особлива зацікавленість викликає Камінь Довбуша з обох боків автомобільної траси. Мовчазним велетнем височіє він над Лозиною, овіяний легендами. Стежка Довбуша" створена як пам'ять народним месникам і їх легендарному ватажкові Олекси Довбушу, який діяв тут в 1738-1745 рр. В літопис історії українського народу галицьке опричництво увійшло яскравою сторінкою. Це своєрідна форма боротьби, яка існувала декілька віків (ХV - ХIХ ст.). Опричниками ставали селяни, які, не витримавши утиску завойовників, брали зброю і невеликими загонами виступали проти експлуататорів на Прикарпатті, Буковині і Закарпатті. Неповторним створенням природи є дивні скеліщо здавна стали справжньою туристичною меккою для любителів подорожей. Унікальне нагромадження кам'яних брил ямненского піщанику (основної геологічної породи) застиглий тут з льодовикового періоду, вражаючи прибульців. Щільно обплела скелясті виступи довгим коренем сосна реліктова, кронами досягаючи неба, даючи притулок співочому птахові.

Можливо Вам буде цікаве Водоспад Гук Женецкий, Пнівський замок, Манявський скит, а також для відпочинку вам можуть знадобиться Яремча: готелі та бази відпочинку, Микуличин: садиби та котеджі.

Координати GPS:
довгота E: 24.54525
широта N: 48.44004Подивитись на карті

неділя, жовтень 20, 2019

Стежка Довбуша

Стежка Довбуша

Стежка Довбуша

Стежка Довбуша

РЕКОМЕНДУЄМО

Орявчик, Орявчик
FeeriaLisu
Карпатський діамант
Світ Сонця
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), Славскоекотедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)Ведмежий двірVilla MitadesБойківська хата, Славськемедовий дім,мукачево
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом