Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Комплекс отдыха «Орявчик», Орявчик

Відпочинок в Карпатах 2017. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Карпатський національний природний парк, Яремче:

Повернутися до списку об`єктів Карпатський національний природний парк, Яремче


Подивитись на карті

Загальний опис:

Один з перших природних парків в Україні, створений за наказом Ради Міністрів УРСР з 3 червня 1980 року. Цей парк є одиним з найбільших у нашій країні, його площа становить 50495,0 га, з них ми використовуємо повсякденно 38322,0 га. У парку величезна площа, яка простягається на 55 кілометрів з півночі на південь і майже 20 кілометрів із заходу на схід. Цей парк знаходиться у верхній частині басейну Прута і підніжжя гори. Чорний Черемош.

Температуру можна охарактеризувати як відносно теплу, що переходить до східноєвропейського клімату. В середньому круглий рік температура повітря становить +6 градусів, з перепадами у високогір'ї, опади збільшуються з висотою від 800 до 1400 мм, випади снігу бувають до 50 см, в засніжені роки до 2 метрів.

Річка Прут, що є основою територіальної артерії парку і протікає по території на 50 км - бере свій початок біля підніжжя Говерли.

У національному парку майже вся територія вкрита буковими, смерековими, ялицевими, сіровільховимі і змішаними лісами. Безліч видів лісових поясів перебувають під охороною. Ці пояси - характерні для гірських місцевостей Центральної Європи.

Тут ви знайдете достаток ландшафтів природи, а також тваринного світу. Безліч різних комахоїдних, рукокрилих і гризунів, так само ви можете зустріти хижаків і парнокопитних.

У парку існує 48 маршрутів для туристів, функціонує мережа стаціонарних пунктів, є екологічні та пізнавальні стежки, відмінно розвинена інфраструктура зеленого туризму, також діє ряд установ стаціонарної рекреації (санаторії, оздоровчі комплекси, табори).

Контакти

м. Яремче, Вул. Стуса, 6
тел. (03434)22817

Можливо Вам буде цікаве Водоспад Гук Женецький, Стежка Довбуша, Манявський скит, а також для відпочинку вам можуть знадобиться Яремча: готелі та бази відпочинку , Микуличин: садиби та котеджі .


Подивитись на картічетвер, жовтень 17, 2019

Карпатський національний природний парк, Яремче.

фото 2.

фото 3.

фото 4.

фото 5.

РЕКОМЕНДУЄМО

French Town
Світ Сонця
Комплекс «Тростян Резорт»
Карпатський діамант
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

медовий дім,мукачевоВилла Ламперти, ДийдаХата РізьбяраДвір княжої корониУ Лукача, ПашківціСлавутич Закарпаття
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом