Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Комплекс отдыха «Орявчик», Орявчик

Відпочинок в Карпатах 2017. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Вали замку, Косів:Подивитись на карті

Загальний опис:

На вершині Міської гори збереглися фрагменти земляних валів і ровів, які в літературі прийнято характеризувати, як сліди замку ХVІ - ХVІІ ст. Метою форталіції був захист від нападів татар і турків і від ‘заїздів’ інших шляхтичів.

З північного боку оборонність забезпечувалась прямовисним скелястим схилом. З інших боків, де схили пологіші, садибу було обведено окопами, тобто валами (заввишки 5 м) і ровами, котрі заповнювалися водою.

Контакти

м. Косів, Косівський р-н, Івано-Франківська обл.

Можливо Вам буде цікаво Косів столиця гуцулського народного мистецтва , Музей Струтинського, Косів , Національний парк Гуцульщина, Косів , а також для відпочинку вам можуть знадобиться Музей визвольних змагань Карпатського краю, Косів
Подивитись на картічетвер, жовтень 17, 2019Комплекс «Тростян Резорт»
French Town
Орявчик, Орявчик
«KATAMAN HOUSE», Славське
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Косів Тур-готельмедовий дім,мукачевоГорицвітБойківська хата, Славськекотедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), Славское
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом