Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Гостинний двір «НА ПЕРЕВАЛІ», Яблуниця

Відпочинок в Карпатах 2017. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Реформаторський костьол та дзвіниця, Тячів:

Повернутися до списку об`єктів Реформаторський костьол та дзвіниця, Тячів


Подивитись на карті

Загальний опис:

Реформаторський костел в Тячеві був побудований після навали татаро-монголських народів в XIII столітті королем Ласло Великим на фундаменті храму, що простояв на цій землі більше двох століть.

Спочатку будівля належала громаді римо-католиків. В 1546 році місцевим населенням була прийнята реформаторська віра, і костел відійшов реформаторській громаді. Від колишнього костелу збереглися тільки кам'яні стіни. Із західного фасаду дзвіниця прибудована з шатровим завершенням. На самому верхньому ярусі дзвіниці видніється старовинний баштовий годинник. Бічні стіни костелу укріплені потужними контрфорсами, особливо важливими. Глибокі ніші зберегли два первинних віконних отвори.

Величезний художній інтерес викликає дерев'яна стеля костелу з поліхромним розписом далекого 1748 року. Тут можна розгледіти русалку, пелікана, лева, дракона з людським обличчям, орлів та інших домашніх тварин. Всі частини розпису - шедевр сам по собі. Інтер'єр костелу прикрашений стилізованим орнаментом, що нагадує український народний розпис. Глибокі ніші зберігають щілинніі віконні прорізи.

До 1944 року тут зберігалася багата бібліотека Мраморощини. Стіни храму мають меморіальні плити з іменами парафіян, які загинули в роки Першої і Другої світових воєн.

Контакти

Закарпатська обл.,
м. Тячів
вул. Тур'яниця, 1

Ви також можете подивитися Костел Св. Короля Іштвана , Гора Каполна , Сталактитові печери , музей Сріберна земля, с. Грушово , можливо Вам також буде цікаво Озеро Солоне, Тячів
Подивитись на карті

п'ятниця, серпень 23, 2019

Реформаторський костьол та дзвіниця, Тячів

РЕКОМЕНДУЄМО

Білочка, Лісарня
Карпатський діамант
Світ Сонця
Комплекс «Тростян Резорт»
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Ведмежий двірLegendShayanСлавутич ЗакарпаттяГорицвітУ Лукача, ПашківціVilla Mitades
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом