Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Гостинний двір «НА ПЕРЕВАЛІ», Яблуниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Музей «Історія Трускавця»:

Повернутися до списку об`єктів Музей «Історія Трускавця»


Подивитись на карті

Загальний опис:

Музей «Історія Трускавця» — міський історичний музей у місті Трускавці Львівської області, зібрання матеріалів і предметів з історії та культури міста, про видатні особистості, пов'язані з Трускавцем.
Музей розташований в історичному розкішному будиночку колишньої вілли «Саріуш», яка є пам'яткою архітектури початку ХХ століття в центральній частині Трускавця.

Музей міста-курорту Трускавця був організований 29 грудня 1982 року відповідно до рішення Трускавецького міськвиконкому.Від часу заснування в музейному закладі здійснено 3 реекспозиції, і у теперішній час (2-а половина 2000-х років) у 7 залах музею експонується чимало цікавих документів, оригінальних експонатів з історії та побуту населення Підгір'я від найдавніших часів до сьогодення. Музей також має 2 виставкові зали, в яких організовуються різноманітні виставки. Щорічно (2000-ні) Трускавецький історичний музей відвідує понад 14 тисяч осіб.

Експозиція музею «Історія Трускавця», що розмістилася у 7 залах, висвітлює важливі періоди розвитку Трускавця та характеризує культурно-побутовий уклад місцевого населення — бойків.

Матеріали перших 4 залів детально висвітлюють цікаву історію краю — від давньоруських часів до 1960 року. Зокрема, у 4-му залі виставлено старожитності кінця XIX — початку ХХ століть, а саме — побутові речі, одяг, вишивки, дерев'яний, скляний, глиняний посуд, господарський реманент, що відтворюють побут бойків того часу — жорна, прядки, скрині, тощо. Окрема музейна зала присвячена розбудові Трускавця як курорту у 70—90-х роках ХХ століття — саме у цей період у Трускавці зводили нові санаторії і пансіонати, які і сьогодні є основною лікувально-оздоровчою базою курорту. У центрі останнього залу привертає увагу макет міста-курорту, який допомагає відвідуючам побачити відразу весь Трускавець.

Можливо Вам буде цікаво Трускавець: загальна інформація , Курортний Парк міста Трускавець, ПОЛІТ НА ПОВІТРЯНІЙ КУЛІ , а також для відпочинку вам можуть знадобиться Води Трускавця

Контакти

м. Трускавець Дрогобицького р-ну, пл. Січових Стрільців, 2
+38 (03247) 5-22-37
Працює: 10:00-18:00, вих. - Сб
Подивитись на карті

субота, лютий 22, 2020

 Музей «Історія Трускавця»

 Музей «Історія Трускавця»

 Музей «Історія Трускавця»

 Музей «Історія Трускавця»

 Музей «Історія Трускавця»

 Музей «Історія Трускавця»

РЕКОМЕНДУЄМО

Світ Сонця
Двір княжої корони
Терношорская лада
Хата Різьбяра
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Villa MitadesБойківська хата, СлавськеСлавутич ЗакарпаттяУ Лукача, ПашківціХата Різьбяракотедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом