Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Гостинний двір «НА ПЕРЕВАЛІ», Яблуниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Національний парк Гуцульщина, Косів:

Повернутися до списку об`єктів Національний парк Гуцульщина, Косів


Подивитись на карті

Загальний опис:

Національний природний парк «Гуцульщина» створений Указом Президента України від 14 травня 2002 року. Він розташований у межах Косівського району Івано-Франківської області й охоплює площу в 32271 гектарів.
Національний парк призначений для збереження, відтворення та раціонального використання генетичних ресурсів рослинного та тваринного світу, унікальних природних комплексів та етнокультурного середовища Покутсько-Буковинських Карпат.

У рельєфі об'єднані передгір'я і гірські хребти. У низинній частині переважають листяні ліси, низькогір'я покриті буково-грабовими лісами, а на висоті зростає переважно карпатська ялина (смерека).

19 видів мешкають тут тварин занесені до Червоної книги. Ці місця цікаві тим, що тут збереглися старовинні ремесла, народні промисли, традиції та звичаї гуцулів. По території національного парку проходить безліч туристичних маршрутів. Тут прокладено екологічні пізнавальні стежки, розвивається кінний туризм, сільський зелений туризм, етнотуризм. Любителів водних видів відпочинку привертають пороги і водоспади річок Лючка, Пістинка, Черемош.

Можливо Вам буде цікаво Косів столиця гуцулського народного мистецтва , Музей Струтинського, Косів , Музей визвольних змагань Карпатського краю, Косів , а також для відпочинку вам можуть знадобиться Благовіщенська церква, Косівнеділя, жовтень 20, 2019

Національний парк Гуцульщина, Косів

Національний парк Гуцульщина, Косів

Національний парк Гуцульщина, Косів

Національний парк Гуцульщина, Косів

Національний парк Гуцульщина, Косів

РЕКОМЕНДУЄМО

Комплекс «Тростян Резорт»
«KATAMAN HOUSE», Славське
Ведмежий двір
Світ Сонця
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Бойківська хата, СлавськеСлавутич ЗакарпаттяХата Різьбярамедовий дім,мукачево«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), СлавскоеГорицвіт
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом