Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Гостинний двір «НА ПЕРЕВАЛІ», Яблуниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Музей «Писанка» в Коломиї:

Повернутися до списку об`єктів Музей «Писанка» в Коломиї


Подивитись на карті

Загальний опис:

Необхідно зауважити, що здавна на Гуцульщині та Покутті існує прекрасна традиція розпису яєць, що збереглася і до наших часів. Екскурсія по Коломийському музею повідає про це цікаве заняття і прочинить деякі таємниці стародавнього ремесла.

Музей «Писанка», розташований в Коломиї неподалік від міста Яремче є унікальним музеєм, побудованим в 2000 році для експонування та збереження творів писанкового розпису. Співробітниками музею була створена унікальна методика зберігання та реставрації вже розписаних яєць, саме тому шедеврами цього мистецтва може милуватися кожен відвідувач. Музей унікальний, так як побудований в незвичайній формі гігантського яйця, висотою 14м (як триповерховий будинок) і діаметром 10 м.

Практично всі деталі будівлі виконані з дивного кольорового скла, де верхня частина конструкції розписана гарним орнаментом, а почесне місце займає Сонце і зірки, а в нижній частині знаходиться велика мармурова композиція із зображенням матері з маленькою дитиною всередині яйця. Екскурсія в цей музей виявиться незабутньою, оскільки це краса і зовні, і всередині. Надзвичайне рішення архітектурної форми привертає сюди велику кількість туристів, роблячи музей візитною карткою Коломиї.

В процесі екскурсії відвідувачі знайомляться з дивовижними експонатами народної творчості. Основу виставки становить колекція розписних яєць, зібрана на протязі більше ста років ще з моменту створення музею народного мистецтва Гуцульщини. Авторами даного унікального музею є М.Ясінскій і В.Андрушко.
Очам відвідувачів надається більше 6 тисяч дивовижних писанок, зібраних з усіх областей України, а також з Пакистану, Індії, Швеції, Польщі, Франції, Канади, США та Шрі-Ланки, більшість яких були виготовлені в період з XIX по XX ст.

Найкрасивіші експонати цього музею - це космацьки писанки, виконані в восковій техніці. Тут також можна побачити ексклюзивні писанки з автографами політиків, митців, народних артистів, дипломатів та інших поважних гостей, такі писанки завжди цікаві для відвідувачів.

Можливо Вам буде цікаво Туристичний комплекс Буковель , Манявский Скит , Веденская церковь, Паляница (Буковель) , Музей народного мистецтва Гуцульщини і Покуття , а також для відпочинку вам можуть знадобиться РЦ Бука, с. Паляницасубота, жовтень 19, 2019

Музей «Писанка» в Коломиї

Музей «Писанка» в Коломиї

Музей «Писанка» в Коломиї

Музей «Писанка» в Коломиї

Музей «Писанка» в Коломиї

Музей «Писанка» в Коломиї

Музей «Писанка» в Коломиї

Музей «Писанка» в Коломиї

Музей «Писанка» в Коломиї

Музей «Писанка» в Коломиї

Музей «Писанка» в Коломиї

РЕКОМЕНДУЄМО

Орявчик, Орявчик
FeeriaLisu
French Town
Світ Сонця
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Ведмежий двірБойківська хата, СлавськеВилла Ламперти, ДийдаДвір княжої корониVilla MitadesСадиба «КАРПАТСЬКИЙ ПОДИХ», Ялинкувате
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом