Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Гостинний двір «НА ПЕРЕВАЛІ», Яблуниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Манявський Скит:Подивитись на карті

Загальний опис:

Село Манява, що знаходиться неподалік розповість туристові про чинне чоловічому монастирі під назвою Манявський скит, який в минулі часи налічував більше двохсот ченців.
У наші дні на його території можна побачити церкви Святого Бориса і Гліба, спуститися в таємничу підземну церкву Архістратига Михаїла, помилуватися дивовижними спорудами храмів і келій, що нагадують про минуле церковного мистецтва. На території скиту знаходиться одне з чудес собору Воздвиження Чесного Хреста - ікона Божої матері, яка написана майже 300 років тому на горі Афон і творить дива.

Ансамбль дерев'яних та кам'яних споруд, які обгороджені високою кам'яною стіною з бійницями і вежами - це архітектурний монастирський комплекс, що є вдалим синтезом фортифікаційних забудов і гірського рельєфу. Він же знаходиться між вічнозеленими схилами гір, вкритими ялиною і омивається з трьох сторін водами правої притоки річки Манявки - Барс та Скітец. У минулі часи це місце було притулком для молитов, очищення, сповіді і причастя людей, а також надійним сховищем від нападів турецьких агресорів і кримських татар.

Серед вчених існує думка, що саме в Манявському скиті похований гетьман Іван Виговський, оскільки ще за життя він особисто просив про це свого вбивцю Маковського та отримав його згоду. Тут же, в Галичині, у Скиті або Руді, ймовірно похована і дружина Івана Виговського - Олена Статкевічна. Спроби розшукати могилу гетьмана в 30-х роках не принесли ніякого результату.

Оригінальним експонатом Скиту є надгробна плита, під якою були захоронені перші два ігумена Іов Княгиницький і Феодосій. Крім того є шість давніх ікон, п’ять копій з Богородчанського іконостасу, ризи, хоругви, декілька хрестів, зразки рельєфного різьблення та вироби з металу культового призначення.

Місце молитви й очищення - це Блаженний камінь, перше житло перших апостолів карпатського Підгір'я по І.Вагилевичу (1281 р.) Дістатися до нього можна прямуючи до мосту р.Манявка (близько кілометра), потім по лісовій дорозі поруч зі Скитом і монастирським озером ( 1617 р.), далі по гірській долині на південний схід до критого дерев'яного містка. Існує думка, що цілюще джерело Блаженного каменя має ті ж властивості, що й вода Лурд.

Можливо Вам буде цікаво Туристичний комплекс Буковель , Веденская церковь, Паляница (Буковель) , Музей народного мистецтва Гуцульщини і Покуття , Музей «Писанка» в Коломиї , а також для відпочинку вам можуть знадобиться РЦ Бука, с. Паляницасубота, жовтень 19, 2019

 Манявський Скит

 Манявський Скит

 Манявський Скит

 Манявський Скит

 Манявський Скит

 Манявський Скит

 Манявський Скит

 Манявський Скит

 Манявський Скит

 Манявський Скит

РЕКОМЕНДУЄМО

Білочка, Лісарня
Карпатський діамант
French Town
Комплекс «Тростян Резорт»
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Villa Mitadesкотедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)Косів Тур-готельУ Лукача, ПашківціБойківська хата, Славське«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), Славское
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом