Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Апарт-готель «ФАВАР КАРПАТИ», Східниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Графський двір, Берегове:

Повернутися до списку об`єктів Графський двір, Берегове


Подивитись на карті

Загальний опис:

На лівому березі каналу Верке знаходиться так званий Графський Двір - палац князя Габора Бетлена, який в 1620-1621 р.р. був королем Угорщини. Побудована резиденція князя на місці монастиря домініканського ордену (1327-1566 р.р.).
У 1573 році монастир був зруйнований реформаторами, і в 1629 році на його місці невідомим архітектором була споруджена літня резиденція Габора Бетлена. На фасаді будівлі зберігся напис «Бетлен, 1629».
Будівля відноситься до оборонного замкового стилю. Житловий будинок та дві господарські будівлі, стайня і каретна з зерносховищем, утворюють напівзамкнутий прямокутний двір.

Особливий інтерес представляють підвали в готичному стилі, що збереглися ще з часів монастиря. У цих підвалах в 2011 році був відкритий музей виноробства. З 2002 року в палаці було відкрито музей Берегівщина, що відкриває своїм відвідувачам тисячолітню історію Бережського комітату.

Адрес:
г. Берегово, ул. Бетлена, 1
+38 (067) 100-13-23
Работает: 10:00 - 16:00, вых. - Пн.

Можливо Вам буде цікаво опис Берегово , термальный басейн в Берегово , термальный басейн с.Косач , «Старий підвал» в Берегові , Будинки-близнюки , Воздвиженський костел , Казино Берег (Золотий павич) , Міський суд , а також для відпочинку вам можуть знадобиться Палац графів Шенборнівсереда, грудень 11, 2019

Графський двір,  Берегове

Графський двір,  Берегове

Графський двір,  Берегове

Графський двір,  Берегове

Графський двір,  Берегове

Графський двір,  Берегове

Графський двір,  Берегове

Графський двір,  Берегове

РЕКОМЕНДУЄМО

Хата Різьбяра
Світ Сонця
«KATAMAN HOUSE», Славське
Поляна Квасова
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), СлавскоеБойківська хата, СлавськеСадиба «КАРПАТСЬКИЙ ПОДИХ», ЯлинкуватеВедмежий двірПансіонат «Маленька Квітка»Villa Mitades
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом