Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Апарт-готель «ФАВАР КАРПАТИ», Східниця

Відпочинок в Карпатах 2017. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Синагога, Турка:


Загальний опис:

Пам’ятки Карпат – завжди знахідка для мандрівника. Синагога у місті Турка - єврейський храм, знищений радянською владою.

Синагога належить до фортечних синагог, більша половина з яких почали іменуватися хоральними через використанням абсолютно нової культури реформізму. Вона побудована в архітектурному стилі «романтичний» модерн, була вкрита традиційною «карпатською стріхою».

Фактично синагога - це комлекс суспільних споруд що мають вигляд монолітного куба з високою оглядовою вежою, в якому була (центральна) синагога, бейс-мідраш, тобто дім молитви. Низка дослідників вважає, що синагога в Турці належить до класичного галицького стилю типового єврейського будівництва.

Можливо Вам буде цікаво Турка: історична довідка , Церква перенесення мощів святого Миколая , Церква святого Миколая , Церква Успення Пресвятої Богородиці, Ратуша, Турка , а також для відпочинку вам можуть знадобиться Успенський костелнеділя, вересень 22, 2019

 Синагога, Турка

 Синагога, Турка

 Синагога, Турка

РЕКОМЕНДУЄМО

FeeriaLisu
Білочка, Лісарня
Світ Сонця
Санаторно-оздоровчий комплекс Термал Стар,с.Нижнє Солотвино
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Пансіонат «Маленька Квітка»Ведмежий двірСлавутич ЗакарпаттяСадиба «КАРПАТСЬКИЙ ПОДИХ», ЯлинкуватеГорицвітУ Лукача, Пашківці
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом