Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Гостинний двір «НА ПЕРЕВАЛІ», Яблуниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Руїни фотреці Тустань:

Повернутися до списку об`єктів Руїни фотреці Тустань

Загальний опис:

Тустань — це унікальна архітектурна пам'ятка історії ІХ-ХІІІ, її аналогів немає ніде в Європі. Це саме те місце, де історія повертається назад і стає частиною культури Українського Середньовіччя. Неповторність Тустані не тільки в її природних особливостях.

Унікальність Тустані ще й у можливості точного (90%) відтворення дерев’яної забудови, яка існувала на скелях. Справа в тому, що будівельники, коли споруджували її неприступну дерев’яну фортецю на скелях, довбали в камені пази для закріплення дерев’яних конструкцій. Дерева давно немає, а сліди в камені збереглися і до сьогодні.
Місто-фортецю Тустань утворює комлекс скель Камінь, Острий Камінь, Мала Скеля, Жолоб та скелі, котрі прилягають до хребта Воронового.

Щороку під Урицькими скелями оживає Середньовіччя завдяки учасникам фестивалю "Ту Стань!".
Протягом декількох днів у Тустані відтворюється життя древнього граду таким, як воно було колись, у всіх його проявах: від ремесел до розваг. Особливу увагу на кожному фесті приділяють військовій справі - багато реконструкторів відтворюють давні поєдинки воїнів-русичів із ворогами на очах у гостей Тустані з точністю, якій позаздрив би не один кінофільм.

Фортецю Тустань почали досліджувати ще 1971 року під проводом художника та археолога Михайла Рожка. Саме завдяки йому можна уявити як колись виглядала руська твердиня.
Правда, у Тустані ще чє имало нерозгаданих таємниць. Відкрити їх можете і Ви, якщо завітаєте у Тустань!!!

Можливо Вам буде цікаво Славське: історія , Музей визвольної боротьби , Водоспад Кам'янка , Пам'ятник героям УПА, Скелі Довбуша: Бубнище , а також для відпочинку вам можуть знадобиться Успенська церква, Славськеп'ятниця, лютий 21, 2020

Руїни фотреці Тустань

Руїни фотреці Тустань

Руїни фотреці Тустань

Руїни фотреці Тустань

Руїни фотреці Тустань

РЕКОМЕНДУЄМО

Світ Сонця
Білочка, Лісарня
Двір княжої корони
Орявчик, Орявчик
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Славутич ЗакарпаттяУ Лукача, Пашківцікотедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)Бойківська хата, СлавськеПансіонат «Маленька Квітка»Хата Різьбяра
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом