Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Комплекс отдыха «Орявчик», Орявчик

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Пам’ятник «Загиблим воїнам – визволителям» :

Повернутися до списку об`єктів Пам’ятник «Загиблим воїнам – визволителям»

Загальний опис:

В центрі Сваляви під затінковим шатром дуба–велета і задумливих лип, що є окрасою міста і гордістю свалявців, споруджено навесні 1945 року за проектом військового інженера Князєва цікавий і композиційно оригінальний пам’ятник радянським воїнам, партизанам та підпільникам, які загинули в боротьбі з фашистськими окупантами восени 1944 року на території району (пам’ятник відкрито 31 травня 1945 року).
Посередині меморіального комплексу природна кам’яна брила, на стесаній лицевій стороні якої викарбувано напис: «Вечная слава героям, павшим в боях за свободу и независимость нашей Родины». Зверху – п’ятикутна зірка, вирізана з гарматної гільзи, а внизу – відлиті з бронзи автомат і лаврова гілка. Поряд – контури саркофага з чорного полірованого мармуру і високий біло-кам'яний обеліск, увінчаний зіркою й оздоблений бронзовими орденами Червоного прапора і Вітчизняної війни. За обеліском і обабіч нього в чітко розташованих рядах братські могили воїнів, які полягли в боях за визволення Свалявшини. Золотисті написи на білих мармурових плиточках могил стислі, строгі, але, на жаль, є і безіменні могили: три невідомі радянські воїни, три невідомі партизани… Гармонійно вписуються в затишний скверик встановлені скульптури: матері з дитиною ( зліва меморіалу) і воїна (справа), який з непохитною поставою покладає на могили своїх побратимів лавровий вінок. А в підніжжі обеліска – вічний вогонь. Скромний вогник данини пам’яті і шани полеглим воїнам.

Можливо Вам буде цікаво Свалява загальна інформація , Михайлівська церква , Свалявський Меморіальний комплекс, Свято-Троїце-Кирило-Мефодіївський жіночий монастир , Обеліск на місці розправи над демонстрантами по вул. Першотравневій , а також для відпочинку вам можуть знадобиться Пам’ятник Гуці - Венелінучетвер, грудень 12, 2019

Пам’ятник «Загиблим воїнам – визволителям»

Пам’ятник «Загиблим воїнам – визволителям»

Пам’ятник «Загиблим воїнам – визволителям»

РЕКОМЕНДУЄМО

Готель «Любе», Яблуниця
Білочка, Лісарня
Орявчик, Орявчик
Хата Різьбяра
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Садиба «КАРПАТСЬКИЙ ПОДИХ», ЯлинкуватеVilla MitadesБойківська хата, СлавськеКосів Тур-готельмедовий дім,мукачево«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), Славское
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом