Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Апарт-готель «ФАВАР КАРПАТИ», Східниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Славське: історія:

Повернутися до списку об`єктів Славське: історія

Загальний опис:

Перші археологічні знахідки були знайдені в Славську ще давно. Перші крем'яні знаряддя праці належать до епохи неоліту.
Деякі археологи вважають, що перші поселення появилися ще приблизно в Х столітті, а назва села пішла від слова "славні", яким колись називали воїнів князя Святослава, які, як відомо, відзначалися хоробрістю у боях, а після того, як князь загинув, поселилися тут.

Перші згадки про Славське датуються 1483 роком в документах Перемиського земського суду.
У записі говориться про поміщика з Криниці Іванка, котрий передає своїй дружині Марусі право на половину майна в Криниці і Славську.

Історія Славська, як зимового курорту, бере свій початок ще з XVIІІ -ХІХ століття.
Згодом курорт набув популярності через те, що було прокладено залізницю зі Львова до Мукачева 1887 року.
Тут свого часу лікувалися і відпочивали М. Устиянович, ІВАН Франко, В. Гнатюк, ІванТруш, Й.Курилас, О. Новаківський, О. Кульчицька та інші.

Славське — це село міського типу, котре розташоване на території Сколівського району, в Львівській області. Славсько знаходиться в сонячній долині, в місці, де зливаються дві річки, — Опору і його притоки Славки, на висоті 590-600 м над рівнем моря. Зі всіх боків селище оточені горами.
Найвищі вершини — Кичерка (845 метрів), Плай (876 метрів), Присліп (990 метрів), Плішка (1038 метрів), Ільза (1066 метрів), Клива (1069 метрів), Писана Криниця або Довбушанка (1236 метрів), Високий Верх (1245 метрів), Тростян (1235 метрів).

Сьогодні Славське - це найбільший гірськолижний курорт українських Карпат, що знаходиться на відстані 120-140 км. від міста Львова, між хребтами Бескидів та Горган.

У Славську досить розвинена інфраструктура зимового та літнього відпочинку.
На його території, що має загальну площеу 64 кв. км. Проживає близько 3,7 тисяч населення, розташовано 25 баз відпочинку і туристичних баз.
Взимку Славське – це справжній рай для лижників. Славськ – це один із найпопулярніших гірськолижних курортів українських Карпат.
Курорт має свій мікроклімат, що гарантує постійну безвітряну погоду з великою кількістю сніжних опадів взимку і утриманням снігу практично до квітня-травня місяця.
У Славську є декілька гірськолижних трас європейського рівня.

Тут функціонують 1 крісельний і 15 бугельных підйомників, які піднімають протягом години більше семи тисяч лижників.

Можливо Вам буде цікаво Музей визвольної боротьби , Пам'ятник героям УПА, Скелі Довбуша: Бубнище , а також для відпочинку вам можуть знадобиться Успенська церква, Славськеп'ятниця, лютий 21, 2020

 Славське: історія

 Славське: історія

 Славське: історія

 Славське: історія

 Славське: історія

 Славське: історія

РЕКОМЕНДУЄМО

Діамант
Терношорская лада
Хата Різьбяра
Світ Сонця
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Бойківська хата, СлавськеПансіонат «Маленька Квітка»котедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)Хата РізьбяраУ Лукача, ПашківціVilla Mitades
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом