Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Комплекс отдыха «Орявчик», Орявчик

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Музей визвольної боротьби:

Повернутися до списку об`єктів Музей визвольної боротьби

Загальний опис:

Карпатський музей визвольної боротьби України створений жителем с.м.т. Славське Юрієм Нікольським. Він створив його в двох невеликих будинках. Складається з «мирної» і «військової» частини. «Мирна» - це бібліотека з раритетними виданнями книг і підпільними виданнями УПА, частини архівів УПА, знаряддя праці та побуту цієї місцевості. «Військова» - це сліди минулих битв різних воєн у вигляді військового спорядження, зброї та інших «відходів» війни.
У дворі побудований «схрон» воїнів УПА, вхід в який замаскований під полинець дров, з «аварійним» виходом в колодязі. У схроні відтворено все так, як і було 60-65 років тому: пічка, радіоприймач і радіостанція, друкарська машинка, зброя, протигази, уніформа, протигази, предмети побуту, муляжі фігур командувача УПА Романа Шухевича, Василя Кука та радистки.
Представлені бойові нагороди, каски, шаблі, гвинтівки, автомати, предмети побуту і т.д. Багато оригіналів підпільних видань УПА, в т.ч. самвиданий некролог про смерть Р. Шухевича. Колекцію зібрав Ю. Нікольський. У себе на подвір'ї він побудував копію криївки - тайника підпільників. У ній відтворено обстановку періоду партизанської боротьби УПА проти військ НКВС: піч-"буржуйка", гасова лампа, посуд на столі, карта місцевості на стіні.
Музей працює по буднях з 10-00 до 17-00.
Адреса:
смт Славське, вул. Січових Стрільців, 2
+38 (097) 333-46-30,
(03251) 4-25-61

Можливо Вам буде цікаво Славське: історія , Пам'ятник героям УПА, Скелі Довбуша: Бубнище , а також для відпочинку вам можуть знадобиться Успенська церква, Славськеп'ятниця, лютий 21, 2020

Музей визвольної боротьби

Музей визвольної боротьби

Музей визвольної боротьби

Музей визвольної боротьби

Музей визвольної боротьби

РЕКОМЕНДУЄМО

Світ Сонця
«KATAMAN HOUSE», Славське
Діамант
Готель «Любе», Яблуниця
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Хата РізьбяраБойківська хата, Славськекотедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)Villa MitadesСлавутич ЗакарпаттяПансіонат «Маленька Квітка»
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом