Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Гостинний двір «НА ПЕРЕВАЛІ», Яблуниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Великий Березний загальна інформація:

Повернутися до списку об`єктів Великий Березний загальна інформація
Великий Березний розташований на відстані 40 км. від обласного центру, а села, розкидані гірськими долинами, сполучені шосейними дорогами, що дає змогу милуватися краєвидами в усій його красі.

Майже половину Великоберезнянщини займає Ужанский національний парк, котрий належить до міжнародного біосферного заповідника "Східні Карпати".
Багато вчених екологів різних країн Європи - Словаччини, Польщі і України, у такий спосіб захищають столітні букові праліси від людського впливу.
Ужанский національний парк — це заповідна зона, тут проводять свої численні дослідження вчені з багатьох країн Європи і світу.

Найбільший науковий інтерес серед вчених-біологів викликають унікальні червоні лишайники, котрі збереглися в природних умовах, і яких сьогодні надзвичайно мало на планеті. Всі вони вже давно занесені до Червоної Книги України.
Ужанский національний парк сьогодні представляє собою справжню лабораторію для дослідників Карпатських лісів.
Тут росте понад 200 видів різноманітних цінних лікарських рослин, які занесені в Червону Книгу України - більше 10 видів "червонокнижних" птахів.

Ще одне цікаве місце - парк-дендрарій розташований у Великому Березном. Парк був заснований ще далекого 1866 року в центрі села, а в 1906-1910 рр. тут були засаджені реліктові дерева.
На теперішній день більше 250 видів дерев ростуть в цій екзотичній рукотворній пам'ятці природи, деякі з них перебувають під загрозою зникнення.

Можливо Вам буде цікаво Ужоцький перевал , Свято-Миколаївський монастир, Малий Березний , Греко-католицька церква, Великий Березний , Ужанський національний природний парк , а також для відпочинку вам можуть знадобиться Великоберезнянський метеоритПодивитись на карті

четвер, листопад 21, 2019

  Великий Березний загальна інформація

  Великий Березний загальна інформація

РЕКОМЕНДУЄМО

Орявчик, Орявчик
Хата Різьбяра
Ведмежий двір
Готель «Любе», Яблуниця
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), Славскоемедовий дім,мукачевоУ Лукача, ПашківціБойківська хата, СлавськеВедмежий двірСадиба «КАРПАТСЬКИЙ ПОДИХ», Ялинкувате
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом