Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Комплекс отдыха «Орявчик», Орявчик

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Верховина загальна інформація:

Повернутися до списку об`єктів Верховина загальна інформація
Верховина (до 1963 року називалася Жаб'яче) знаходиться на відстані 150 км. від Івано-Франківськ і за 31 км. від залізничної ст. Ворохта.

Село находиться в гірській місцевості Карпат, в східній стороні від Чорногорського хребта, має різноманітний природний ландшафт. Центральна частина села розміщена на висоті більше 574 метрів над рівнем моря.
Завітавши у Верховину, Ви зможете відкрити для себе цілий ряд вершин і хребтів, серед яких: гора Гармаш (висота 812 метрів), гора Мазурка (висота 1025 метрів), Синиця (висота 1186 метрів) і Біла Кобила (висота 1473 метрів).

Мазурка і Гармаш в період літа-осені багаті на різні види грибів, Синиця і Біла Кобила — на дикорослі ягоди.
Окрім цього, г. Синиця відома Довбушевими скелями Це не лише пам'ятка природи, а також пам'ятка історії, яка тісно пов'язана з легендарним Олексою Довбушем, в загонах якого були селяни з Жаб'яче.

Є багато легенд про переховування тут Довбуша, опришків, а також про їхні скарби, які вони тут заховали.
Щодо складності маршрутів і висоти гір, то гора Гармаш — це найнижча за висотою гора і сходження на цю гору найлегший. Після гори Гармаш за висотою і складністю маршруту йдуть гори Мазурка, Синица і Біла Кобила.

Це робить зручним організацію і проведення туристичних походів, адже шлях йде від меншої складності до більшої.
Наприклад, з Верховини до Буркутских джерел, з Верховини до гірської долини Смотрич, з Верховини — до Писаного каменю та ін.

Верховина у кінці ХІХ - на початку ХХ ст. була центром відпочинку багатьох письменників, науковців. Тут свого часу побували Іван Франко і Михайло Коцюбинский, Леся Українка і Ольга Кобылянска, та багато інших.

Можливо Вам буде цікаво Музей гуцульського побуту у Верховині , Музей Івана Франка, с. Криворівня , Успенська церква, Верховина , Хата-музей кінофільму "Тіні забутих предків", смт. Верховина , а також для відпочинку вам можуть знадобиться Скелі ДовбушаПодивитись на карті

середа, листопад 13, 2019

  Верховина загальна інформація

  Верховина загальна інформація

  Верховина загальна інформація

  Верховина загальна інформація

  Верховина загальна інформація

  Верховина загальна інформація

РЕКОМЕНДУЄМО

«KATAMAN HOUSE», Славське
Карпатський діамант
Ведмежий двір
FeeriaLisu
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

котедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), СлавскоеПансіонат «Маленька Квітка»Косів Тур-готельВилла Ламперти, ДийдаСлавутич Закарпаття
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом