Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Гостинний двір «НА ПЕРЕВАЛІ», Яблуниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Косів столиця гуцулського народного мистецтва:

Повернутися до списку об`єктів Косів столиця гуцулського народного мистецтва


Подивитись на карті

Загальний опис:

Косів - справжня столиця гуцулського народного мистецтва. В межах міста протікає невелика і чиста річка Рибник. Вона утворює декілька порогів - улюблених літніх місць відпочинку жителів і гостей Косова. Над самим міським центром піднімаються скелі Міської гори із залишками валів оборонного замку. На горі природа немов вирізувала образи фантастичного створення, химерні фігури у вигляді веж старовинних замків і гостроверхих шпилів, що піднімаються в небо.
На Гуцульщине, зокрема на Косовщине, здавна існували сприятливі умови для розвитку художніх промислів. Ліси давали прекрасний матеріал для точіння, різьблення і випалювання. Розвинене вівчарство породило ткацтво і ковроделие, виробництво різноманітних декоративно - побутових речей з шкіри. Наявність гончарної глини стала основної для розвитку кераміки.
Вироби місцевих умільців можна побачити на базарі. Напевно, немає такого туриста, який, побувавши на Гуцульщине, не відвідав би базар Косовский. Базар працює два дні в тиждень - в четвер і в суботу рано вранці, тому якщо Ви хочете застати великий вибір - приходите о 6-7-ій годині.

Можливо Вам буде цікаво Музей Струтинського, Косів , Національний парк Гуцульщина, Косів , Музей визвольних змагань Карпатського краю, Косів , а також для відпочинку вам можуть знадобиться Благовіщенська церква, Косівсереда, листопад 13, 2019

  Косів столиця гуцулського народного мистецтва

  Косів столиця гуцулського народного мистецтва

  Косів столиця гуцулського народного мистецтва

  Косів столиця гуцулського народного мистецтва

  Косів столиця гуцулського народного мистецтва

  Косів столиця гуцулського народного мистецтва

РЕКОМЕНДУЄМО

Карпатський діамант
Світ Сонця
Білочка, Лісарня
Комплекс «Тростян Резорт»
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

У Лукача, Пашківцікотедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)Villa Mitadesмедовий дім,мукачевоКосів Тур-готельСадиба «КАРПАТСЬКИЙ ПОДИХ», Ялинкувате
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом