Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Гостинний двір «НА ПЕРЕВАЛІ», Яблуниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Туристичний Довідник Карпат - Курорти :

Гірськолижний курорт Синяк, Закарпаття


Селище Синяк більше відоме як багатопрофільний лікувально-оздоровчий курорт. Курорт Синяк розташований поруч з мальовничим гірським селом за 10 км. від Чинадієво, що славиться сірководневими джерелами. Вперше цілющі властивості тутешньої "синьої" води згадуються ще в XVIII в.

Прочитати Гірськолижний курорт Синяк, Закарпаття повністю

Гірськолижний курорт Красія, Великий Березний


Гірськолижний курорт Красія ( гора Красія, 1036 м) - це ідеальне місце для любителів гірськолижного спорту. В радянські часи тут був великий гірськолижний курорт та ще й з єдиним в Україні крісельним підйомником. Гірськолижні схили Красії відрізняються надзвичайною зручністю та універсальністю як для початківців, так і для професіоналів. Сезон катання на лижах тут триває найчастіше від початку грудня і до середини квітня. Частина трас має режим штучного засніження.

Прочитати Гірськолижний курорт Красія, Великий Березний повністю

Гірськолижний курорт Пилипець, Міжгір'я


Гірськолижний курорт Пилипець знаходиться в одному з найбільших сіл Міжгірщини на висоті 700-750 метрів на берегах гірської річки. Курорт Пилипець славиться красивими гірськими пейзажами. Звідси починається туристичний маршрут до мальовничого водоспаду Шипот.

Прочитати Гірськолижний курорт Пилипець, Міжгір'я повністю

Гірськолижний курорт Верхній Студений, Міжгір'я


Гірськолижний курорт Верхній Студений - мальовниче гірське село на березі річки Студеної з розвинутою туристичною інфраструктурою. Частіше його знають як гірськолижний комплекс "Бескид".

Прочитати Гірськолижний курорт Верхній Студений, Міжгір'я повністю

Гірськолижний курорт Подобовець, Міжгір'я


Гірськолижний курорт "Подобовець" знаходиться в мальовничому гірському селі на кордоні Воловецького району біля підніжжя гори Великий Верх полонини Боржава на висоті 950 метрів над рівнем моря. По праву вважається одним з кращих гірськолижних курортів України.

Прочитати Гірськолижний курорт Подобовець, Міжгір'я повністю

Гора Маковиця, Міжгір'я


В Міжгір’ї, на горі Маковиця, (750 м) нещодавно відкрився трьохкрісельний підйомник. В Міжгір’ї є кілька трас довжиною до 2 км, перепад висот 300 м. Гірськолижний комплекс ще не дуже розкручений тому людей тут порівняно небагато.

Прочитати Гора Маковиця, Міжгір'я повністю

Гірськолижний курорт Ізки, Міжгір'я


Гірськолижний комплекс еко-курорту "Ізки" розташований в мальовничій гірській місцевості в долині р. Репинка, біля підніжжя гори Магура на висоті 600 метрів над рівнем моря. Побудований гірськолижний комплекс "Ізки" в 2007 році. Рельєф гірськолижного масиву класифікується як легкий та середньої складності, згідно з прийнятою класифікацією - "зелені" та "сині" траси. Траси будуть цікаві як початківцям, так і досвідченим лижникам.

Прочитати Гірськолижний курорт Ізки, Міжгір'я повністю

Гірськолижний курорт Ждінеєво, Закарпаття


Гірськолижний курорт Ждінеєво - невеликий гірськолижний курорт біля підніжжя головного Бескидського хребта з найвищою точкою гори Пікуй (1405 метрів над рівнем моря). Розташований курорт Ждінеєво в західній частині українських Карпат на висоті 542 метрів над рівнем моря в мальовничій місцевості серед багатих лісів на березі гірської річки Ждінеєвка.

Прочитати Гірськолижний курорт Ждінеєво, Закарпаття повністю

Гірськолижний курорт Орявчик-Звенів


"Орявчик-Звенів" - невеликий гірськолижний курорт в Карпатах. Розташований на території заповідника "Сколівські Бескиди" біля траси "Київ-Чоп". Гірськолижний курорт "Орявчик-Звенів" включає в себе два гірськолижних центри - комплексу відпочинку "Звенів" та комплексу відпочинку "Орявчик".

Прочитати Гірськолижний курорт Орявчик-Звенів повністю

Гірськолижний комплекс Захар Беркут


Гірськолижний комплекс "Захар Беркут" розташований в невеликому гірському селі Волосянка за 8-м км. від популярного гірськолижного курорту Славське у підніжжя гори Зворець, котра входить до складу гірничого масиву Високий Верх. Працює з 2005 року. Траси різного рівня складності. З кожним роком комплекс "Захар Беркут" значно вдосконалюється, завдяки чому Волосянка щораз впевненіше завойовує славу одного з найпопулярніших і найсучасніших гірськолижних курортів.

Прочитати Гірськолижний комплекс Захар Беркут повністю

Гора Тростян, Славське


Гора Тростян розташована на відстані 2 км. від центру села Славське. До нижньої станції крісельної дороги, довжиною 2750 м., Ви можете доїхати особистим транспортом. Також до Ваших послуг ні таксі, які за 10-15 хв. доставлять Вас до початку крісельної дороги, а за додаткову плату і до нижньої станції центрального бугельного витягу, довжиною 1000 м.

Прочитати Гора Тростян, Славське повністю

Гора Політехнік, Славське


На горі Політехнік розташовані підйомники Львівського Політехнічного та Львівського Фізико-механічного інститутів. Якщо Тростян, Погар та Менчул використовуються в основному професійними гірськолижниками, то схили гори Політехнік – шануються любителями і слабо підготовленими лижниками-початківцями.

Прочитати Гора Політехнік, Славське повністю

Гора Погар, Славське


Гора Погар розташована в центрі села Славське, на відстані приблизно за один кіломет від вокзалу. Біля підніжжя гори є облаштована автомобільна стоянка, до якої можна доїхати будь-яким транспортом.

Прочитати Гора Погар, Славське повністю

Гора Варшава, Славське


Гора Варшава знаходиться за 5 км від центру Славського. На гору Варшава веде підйомник на тарілочці. Новий підйомник працює завжди, якщо є сніг. Довжина - 1000 метрів, пропускна здатність 500 осіб / год. Непогані спуски розраховані на різні рівні складності для лижників.

Прочитати Гора Варшава, Славське повністю

Гірськолижний курорт Славське/Славськ


Гірськолижний курорт Славське - карпатський гірськолижний курорт на гірському хребті Бескиди в долині річок Опір і Славка біля гори Тростян – сьогодні став одним з найпопулярніших гірськолижних курортів України. У Славському є декілька гір для катання і кілька трас, які затверджені Міжнародною Федерацією лижного спорту. Частина трас оснащена системою штучного засніження.

Прочитати Гірськолижний курорт Славське/Славськ повністю

Гірськолижний курорт Плай


Гірськолижний комплекс "Плай" працює з 2007 року. Щороку тут поступово розвивається і відбувається повноцінний щорічний комплекс відпочинку. Зараз тут діє близько 6 різних лижних трас - від пологих до екстремальних. В цілому "Плай" відрізнятиметься від інших курортів регіону цілісною інфраструктурою і сучасним обладнанням. Крім того, тут будується великий музейний комплекс. Найближчим часом планується запуск спа-центру і критого спорткомплексу.

Прочитати Гірськолижний курорт Плай повністю

Гірськолижний комплекс Тисовець


Гірськолижний комплекс "Тисовець" - центр зимових видів спорту міжнародного значення. Розташований на висоті 1017 метрів над рівнем моря, у верхів'ї річки Тисовець (басейн Дністра) за 2 км від с. Орявчик. Сніг тут випадає в кінці листопада і лежить до кінця квітня. Прямо від житлових корпусів до гірськолижної траси протягнута канатна дорога завдовжки 1,5 км, звідки починаються лижні траси до двох бугельних підйомників та до підсадки крісельного підйомника.

Прочитати Гірськолижний комплекс Тисовець повністю

Гірськолижний курорт Рахів


Рахів - найвисокогірніше місто і райцентр України. Розташований в гірській місцевості на висоті 430 метрів над рівнем моря. Завдяки географічному розташуванню, чудовій унікальній природі і самобутній гуцульській культурі більше відомий як один з найпопулярніших туристично-рекреаційних центрів України. Поруч розташований Карпатський біосферний заповідник з карстовими печерами "Молочний камінь", "Гребінь" і найглибшою в Карпатах шахтою "Дружба".

Прочитати Гірськолижний курорт Рахів повністю

Гірськолижний курорт Ясіня


Ясіня – дуже великий за карпатськими мірками селище, яке взимку перетворюється на «гірськолижну Мекку». Гірськолижний курорт Ясіня розташований на висоті 650 метрів над рівнем моря між Свидовецьким і Чорногірськими хребтами поруч із серцем Карпат - горою Говерла. З Ясіня починається підйом на найвищий курорт України - Драгобрат. Саме тут всі лижники, котрі їдуть в Драгобрат, залишають свої машини - в зимовий час підйом можливий тільки на позашляховиках.

Прочитати Гірськолижний курорт Ясіня повністю

Гірськолижний курорт Драгобрат


Гірськолижний курорт Драгобрат - найвищий гірськолижний курорт України. Розташований на висоті 1400 метрів над рівнем моря, на стику хвойних лісів і зони альпійських лугів біля підніжжя гори Стіг (1707 м.) в районі гірського масиву Близнюка (1883 м). За рахунок значної висоти і унікального клімату гарантується наявність природного сніжного покриву.

Прочитати Гірськолижний курорт Драгобрат повністю

Гірськолижний курорт Яблуниця


Яблуниця – колись відомий гірськолижний курорт. Тут знаходиться один з головних перевалів Українських Карпат - Яблунецький (921 м над рівнем моря). Найвищі вершини, які оточують Яблуницю, це: г. Діл (1045 м), г. Довгий Грунь (971 м), г. Перехрестя (1091 м), г. Щербанів Верх (1067 м). Зручне географічне розташування, дивовижна краса природи, зручні гірські схили приваблюють туристів не тільки з України, але й з-за кордону. Звідси також починається багато туристичних маршрутів.

Прочитати Гірськолижний курорт Яблуниця повністю

Гірськолижні склони Ворохти


Кліматичний курорт Ворохта розташований на річці Прут в мальовничому куточку українських Карпат на висоті 800-850 метрів над рівнем моря. Ще донедавна курорт Ворохта був відомий як центр зимових видів спорту – саме тут знаходилась вся інфраструктура для підготовки національних команд зі стрибків з трампліну, біатлону, лижних гонок, тощо.

Прочитати Гірськолижні склони Ворохти повністю

Гірськолижні склони Буковеля


Гірськолижний курорт Буковель знаходиться біля підніжжя однойменної гори, у с.Поляниця Яремчанського району, на висоті 900 метрів над рівнем моря, за 30км від міста Ячемче, і за 100 км. від Івано-Франківська.

Прочитати Гірськолижні склони Буковеля повністю

Гірьсколижні склони Яремча/Яремче


Яремче - це популярний туристичний центр, розташований на березі річки Прут в лісистому передгір'ї Карпат. Відстань від місць проживання до 300-метрового бугельного підйомника близько 2 км, до Буковеля 30 км.

Прочитати Гірьсколижні склони Яремча/Яремче повністю

вівторок, березень 31, 2020FeeriaLisu
Хата Різьбяра
Лялякін хутір
«KATAMAN HOUSE», Славське
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

котедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)Villa MitadesБойківська хата, СлавськеУ Лукача, ПашківціХата РізьбяраСлавутич Закарпаття
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом