Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Гостинний двір «НА ПЕРЕВАЛІ», Яблуниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

список гірськолижних трас, витягів і підйомників:

- список гірськолижних трас, витягів і підйомників

7 - записів, які відповідають запиту
1. загальна схема Славська: всі лижні схили

Тут наведена загальна схема всіх лижних схилів біля Славська . Для збільшення нажміть на схему.


2. Опис Славська

Славсько (Славське) – центр гірськолижного спорту, туризму і відпочинку в мальовничій долині рік Опір та Славка на висоті 501 м. над рівнем моря. Цей куточок став Меккою гірськолижного спорту узимку і центром туризму влітку. Природне розташування хребтів Бескид і Горганів навколо Славська, створило унікальний мікроклімат, що забезпечує постійну безвітряну погоду з великою кількістю сніжних опадів узимку і стабільним утриманням снігу майже до квітня місяця. Улітку відкриваються прекрасні ландшафти з вічнозеленими хвойними лісами на сконах гір, які є запорукою проведення повноцінного відпочинку й оздоровлення. У Славську прокладено кілька гірськолижних трас європейського значення. На них функціонують один крісельний і 15 бугельных підйомників, що піднімають протягом години більш 7 тисяч лижників. Довжина крісельного підйомника на горі Тростян складає 2750 м. Бугельні підйомники, розташовані на цій горі, мають довжина від 600 до 1200 м. Розмаїтість рельєфу і рівня складності трас дозволяють добре відпочити як починаючим аматорам, так і досвідченим спортсменам.
Також у Славську пропонується різноманитний вибір готелів , баз відпочинку та приватних садиб.


3. гора Варшава

5 км от центра Славского. На гору Варшава ведет подъемник тарелочке. Новый подъемник, работает всегда, когда есть снег. Длина 1000 метров, пропускная способность 500 чел / час. Неплохие спуски рассчитаны на различные уровень лыжников. К подъемника курсируют автомобили с РАЗЛИчНЫХ мест скопления туристов - добраться несложно. На горе есть столики и киоски, пункты проката лыж и санок, есть инструкторы.


4. гора Погар

Гора Погар знаходиться майже в центрі селища Славсько, на відстані менш кілометру від вокзалу. Близько підніжжя гори є облаштована автомобільна стоянка, до якої можна доїхати на будь якому автотранспорті.
На горі, пристосовані для катання західні схили, довжиною 700-800м, середньої та вище середньої складності. До Ваших послуг дві бугельні канатні дороги, довжиною по 700 - 800 м кожна. Тут також організовані харчові пункти.


5. гора Політехнік

На горі Політехнік знаходяться підйомники Львівського Політехнічного та Львівського Фізико-механічного інститутів.
Якщо Тростян, Погар та Менчул використовуються здебільшого професійними гірськолижниками, то схили гори Політехнік - любителями або слабше підготовленими лижниками.
Розташована ця гора при в'їзді в Славсько. Схили гори, довжиною від 600 до 1000 м., шириною - 100 - 150 м., з перепадом висот - 150 - 200 м., є досить пологими, без різьких перепадів та стрімких ділянок, що позволяє всім бажаючим легко, без великих зусиль і страху здобувати ази гірськолижного спорту.
Для послуг любителів-гірськолижників на Політехніку розташовані два бугельні витяги довжиною 600 і 1000 м. чеського виробництва.


6. гора Тростян

Гора Тростян знаходиться на відстані 2км. від центра селища Славсько.
До нижньої станції крісельної дороги, довжиною 2750 м., Ви можете доїхати особистим транспортом, бажано щоб це був повно привідний автомобіль. канатні дороги доставлять любителів гірськолижного спорту на вершину гори висотою 1232 м., де Вас чекають схили для катання на гірських лижах в східному, північному та західному напрямках, довжиною від 1500 м до 2000м., різної складності, в залежності від Вашої майстерності та фізичної підготовки.
Північні схили - бугельна дорога, довжиною 1200 м.
Західні схили - три канатно-бугельні дороги, довжиною по 1000м.
На всіх схилах, при бажанні, Ви зможете смачно поїсти, а також пригоститися слабоалкогольними та іншими гарячими напоями.


7. Захар Беркут (Писана Криниця, Високий верх, Волосянка)

Довжина канатки складає близько 2800 м, перепад висот 552 м. Нижня станція розташовується при в`їзді на територію бази поблизу її корпусів, верхняя станція - на вершині г.Зворец. Біля відміток висот 855 м і 1075 м встановлено дві проміжні станції підсадки, які обслуговують гірськолижні траси розташовані біля верхньої ділянки канатки. Також встановлені два бугельні витяги довжиною 700 і 750 м.вівторок, березень 31, 2020Двір княжої корони
Терношорская лада
Білочка, Лісарня
Лялякін хутір
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Бойківська хата, СлавськеПансіонат «Маленька Квітка»Хата РізьбяраУ Лукача, Пашківцікотедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)Villa Mitades
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом