Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Гостинний двір «НА ПЕРЕВАЛІ», Яблуниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Турка: туристичні пам'ятки:

- Турка: туристичні пам'ятки

7 - записів, які відповідають запиту
1. Турка: історична довідка

За найочевиднішою версією назву місто одержало від первісних диких биків — турів, які водилися тут в лісах. За іншою версією вона походить від назви воріт-веж «турія», «тур'я», «турня», які стояли при в'їзді в село. Назва міста з турками нічого спільного не має. Місто розташоване на півдні Львівщини, у Карпатах, на лівому березі річки Стрий, з його притоками р. Яблунька та р. Літмир, між горами Шименка, Кичера, Вінець та Осовня. Місто розташоване за 137 км від Львова, за 107 км від Ужгорода, за 75 км від Дрогобича, на висоті 557 метрів над рівнем моря.


2. Синагога, Турка

Синагога у Турці — це єврейський храм, який був знищений радянською владою. Синагога належить до традиційних фортечних синагог, більшість з яких почали іменуватися хоральними у зв'язку з використанням нової літургійної культури реформізму. Побудована в стилі «романтичного» модерну, була вкрита традиційним «карпатським дахом».


3. Церква перенесення мощів святого Миколая (Турка)

Церква перенесення мощів святого Миколая в Турці — це греко-католицький храм у місті Турка Львівської області; бойківська дерев'яна церква, пам'ятка архітектури національного значення. Розташована на міському цвинтарі в урочищі «Лікоть». Збудована, як свідчить інвентар за 1820 рік - у 1776 році.


4. Церква святого Миколая (Турка)

Церква святого Миколая - православний храм у місті Турка Львівської області; старовинна бойківська дерев'яна церква, пам'ятка архітектури національного значення. Належить до Турківського деканату Львівської єпархії Української православної церкви (Московського патріархату).


5. Церква Успення Пресвятої Богородиці (Турка)

Церква Успення Пресвятої Богородиці у Турці — це український автокефальний православний храм у місті Турка Львівської області; старовинна бойківська дерев'яна церква, пам'ятка архітектури національного значення.


6. Ратуша, Турка

Ратуша в центрі ринкової площі міста Турки побудована в 1907 р. на місці старого дерев'яного будинку магістрату. Право на самоврядування Турка отримала ще в 1730 р. Нова будівля ратуші виконано в стилі модерн. До сих пір воно використовується за призначенням - в ньому розміщується Турківка міська рада.


7. Успенський костел, Турка

Костел Успіння Діви Марії в Турці побудований в 1779 р. на місці першого дерев'яного римо-католицького храму, який був заснований в 1730 р. з ініціативи магната А. Калиновського, який володів містом в ті часи. Калиновський запросив до турку батьків-єзуїтів і доручив їм опіку над нечисленним католицьким приходом Турки.вівторок, березень 31, 2020Терношорская лада
«KATAMAN HOUSE», Славське
Хата Різьбяра
Світ Сонця
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Бойківська хата, СлавськеХата РізьбяраУ Лукача, ПашківціСадиба «КАРПАТСЬКИЙ ПОДИХ», ЯлинкуватеПансіонат «Маленька Квітка»Villa Mitades
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом