Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Комплекс отдыха «Орявчик», Орявчик

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Великий Березний: туристичні пам'ятки:

- Великий Березний: туристичні пам'ятки

10 - записів, які відповідають запиту
1. Великий Березний загальна інформація

Великий Березний розташований приблизно в 40 кілометрах до обласного центру, а села, які «розкидані» поруч в гірських долинах, сполучені між собою шосейними дорогами, завдяки чому ви можете помилуватися всій красі цього краю. Перше, незвичайне і дивовижне на Великоберезнянщині - це те, що майже половина її території - це Ужанський національний парк, який є частиною міжнародного біосферного заповідника «Східні Карпати».


2. Греко-католицька церква, Великий Березний

До пам'ятка містечка Великий Березний можна віднести кам'яну греко-католицьку церкву, яка збереглася з 1792 р. і розташована на вул. Шевченка, № 47. На гроші прихожан, які їздили в Америку на заробітки в 1903р, була зроблена внутрішня реконструкція будівлі, різних атрибутів і вівтаря.


3. Свято-Миколаївський монастир, Малий Березний

На вул. Центральна, № 146, видно споруди василіанського Свято-Миколаївського монастиря, у верхньому кінці гори Діловий. Це одна з визначних пам'яток цих місць, а також один з греко-католицьких монастирів Закарпаття.


4. Ужанський національний природний парк

Ужанський національний природний парк знаходиться на північно-заході українських Карпат, у Великому Березному. Площа парку майже 40 тис. га.


5. Ужоцький перевал

Ужоцький перевал розташований на межі Закарпаття і Галичини на висоті 852 м н.р.м., на вододілі басейнів Дунаю, Вісли та Дністра, поблизу кордону з Польщею.


6. Великоберезнянський метеорит

Великоберезнянський район сповнений несподіванок і сюрпризів для цікавих гостей: саме тут, в далекому 1866 році на околицях сіл Сіль і Княгиня впав великий метеорит, осколки якого знаходяться в музеях Відня і Москви, а також в обласному краєзнавчому музеї. Численні експедиції споряджалися до місця падіння космічного тіла, і навіть сьогодні знаходяться сміливці, які приїжджають сюди для пошуків залишків «Космічного подарунка». Не менш цікавими пам'ятками Великого Березного є унікальні мармурові печери поруч з селом Княгиня, чия назва є загадкою в настільки віддаленій місцевості. Великоберезнянщина наповнена багатьма подібними інтригуючими питаннями для своїх дослідників.


7. Гора Яворник, Великий Березний

Гора Яворник - це популярний туристичний маршрут, площа території якого - 100 га; Також спочатку це буковий ліс, який розташований на висоті 1000-1500 м над рівнем моря.


8. Пам'ятка природи Печера Княгиня, Великий Березний

Печера Княгиня - це карстова печера, площа якої 1.5 га, є пам'яткою Великого Березного і природи.


9. Церква Св. Арх. Михаїла, Вишка

Мальовнича триярусна бойківська дерев'яна церква є зразком дерев'яної архітектури Закарпаття. Ця пам'ятка Великого Березного була побудована на кам'яному фундаменті з ялинових брусів.


10. Церква Св. Миколи, Великий Березний

Дерев'яна церква є одним з кращих зразків народної закарпатської архітектури в стилі бароко, яка спочатку була побудована в бойківському стилі з зрубані ялинових брусів в 17 ст.середа, січень 29, 2020«KATAMAN HOUSE», Славське
Двір княжої корони
Терношорская лада
Готель «Любе», Яблуниця
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

Пансіонат «Маленька Квітка»У Лукача, ПашківціСлавутич Закарпаттякотедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)Бойківська хата, СлавськеVilla Mitades
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом